Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdtetek el beszélgetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdtetek el beszélgetni egy számotokra tetsző, de szinte ismeretlen lánnyal?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy pár napja egy lánnyal, de szinte egyáltalán nem ismerem csak a nevét tudom, milyen indokkal írjak rá? Ti hogyan kezdtek egy ilyen beszélgetést, nem tudom miket szeret a facebookján szinte semmi nincsen, még azt sem tudom hogy kapcsolatban van-e. A kérdés az lenne hogy a szia , után mi a helyzet, mert odáig nekem is megy.

2021. nov. 3. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy őszinte maradok közben. Pl megnézed miket szeret csinálni. És ebből amit te is, arról kérdezed mi óta, miért, hogyan, hol. És ha kicsit is érdekled visszakérdez.
2021. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Ha semmi nem jut az eszedbe, akkor inkább hagyd a francba. Ehhez némi olvasottság (téma), emberismeret, és érzelmi intelligencia kellene. Viszont ha ezek alapból nincsenek meg, akkor hogyan tudnál fenntartani egy beszélgetést, és pláne hogyan mutatnád azt az irányába, hogy az embert is látod benne, nem csak egy dekoratív, megdugni való élő húst??
2021. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%

Engedd el.

Ha már most nem megy, akkor később csak bonyolultabb lesz.

2021. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férfi az első találkozás után másnap írt, hogy lenne-e kedvem találkozni megint, átbeszéltük hogy mi legyen a program, addig meg általános és személyesebb dolgokról is beszélgettünk. Jó ötletnek tartom a minél korábbi találkozót, ha jobban szereted a személyes ismerkedést. Több mint 1 éve együtt vagyunk. :)
2021. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azt látom benne, nem is a szépsége fogott meg hanem valami más nem tudom, nem is éreztem még ilyet igazából pedig nem vagyok annyira fiatal. De ha pl a facebookján van egy profilkép és kész, ez sok témát nem ad. :)
2021. nov. 3. 19:36
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

Milyen kontextusban talàlkoztatok?

Beszèlgettetek egyàltalàn?

Bejelolted már Facebookon?

Mi a bemyomàsod a szemèlyisegeről?


Lehet érdemes lenne arra fokuszàlni, hogy hol , hogyan talàlkoztatok az írásban

2021. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egy cégnél dolgozunk, de különböző helyeken van hogy hónapokig arra sem tudok nézni mint például most. A szia , szián kívül és a kötelező dolgokon amit nála kellet intéznem semmi nem volt, csak annyira megilletődtem hogy semmi nem hagyta el a számat a köszin kívül :D
2021. nov. 3. 19:43
 8/21 A kérdező kommentje:
Nekem visszahúzódónak tűnik, de igazából én is az vagyok. A facebookját megnéztem egy darab kép van se jelölve nincs barátnőivel vagy valami, semmi..
2021. nov. 3. 19:44
 9/21 anonim ***** válasza:
Mit / Mennyit tudsz róla, mint emberről?
2021. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A nevét tudom, és hogy lány :D
2021. nov. 3. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!