Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el beszélgetni egy ismeretlen csajjal?

Figyelt kérdés

Instagramon, Facebookon elő elő fordul hogy találok egy egy olyan csajt, akit szívesen megismernélek személyesen is. Viszont soha nem tudom, hogy hogyan irjak rá, nem tudom hogyan kezdeményezzék úgy beszélgetést, hogy az ne legyen kínos egyikünknek sem...

Kérlek szépen segítsetek nekem 23/f vagyok



2020. máj. 24. 16:08
 1/5 anonim válasza:
100%

Célszerű, ha van valami közös, ami alapján ráírhatsz, például benne vagy egy tematikus csoportban.

Én tetovált vagyok, benne is vagyok több ilyen közösségben. Egy nőnek megtetszett az egyik tetkója, de direktben ráírni nem szerettem volna, mivel ezt a legtöbben tolakodásnak veszik, jogosan. Így a képre kommenteltem, hogy nagyon tetszik ezért, meg ezért és én is gondolkodom hasonlóban. Kaptam rá egy szívet, ezt már vettem annyi pozitívumnak, hogy írtam neki privátot is.

Elnézést kértem, hogy direktbe írok, de nagyon megtetszett a tetkó és szívesen megismerném azt, aki ilyen témát varrat.

Innen meg csak akkor van tovább, ha erre pozitív a reakció. Ha nem, elfogadod, békén hagyod, pont.

2020. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel arra, hogy ha ismeretlenül írsz valakinek, akkor azt esetleg tolakodásnak fogja venni, és nem válaszol, vagy megkapod tőle a magadét. Nem lehetetlen így megismerkedni valakivel, de nem is túl magas a hatékonysági százalék. Ha mégis úgy gondolod, hogy vállalod a kockázatot, akkor egy rövid, intelligens hangvételű üzenetben írd meg az illetőnek, hogy bejön neked a stílusa, a képek alapján azt látod, hogy sokfelé járt, és számodra ez pozitívum stb., szívesen beszélgetnél vele, ha ő is nyitott erre.
2020. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
99%-ban úgysem válaszolnak. Én próbáltam a képéről kiemelni valamit (egyedi karkötő, stílus, bármi), egyszerűen letojják. Pontosan annyi reakció van, mint a "jóasegged, kőkóla?" üzenetre.
2020. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként azt is tedd hozzá, hogy lehet, hogy soha nem is látja majd az üzenetet, mert a facebook az engedélykérésekbe, egyéb üzenetekbe, meg kitudja hová teszi, amit soha nem néz meg.
2020. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írok valami,félig off, félig remélem hasznos.

Badooztam sok évet. Ott (gondolom) lányra aki ép elérhető,sokan ráírnak. Gondolom a pasik fele személytelen, "Szia!Hogy vagy? -Szia! Mizujs? Szia! Meg szeretnélek ismerni". ..amit minden lánynak elküld,üzenettel köszön be.

Unalmas lehet sokszor ugyanazt olvasni. Olyan hatást kelt,mintha meg sem néztem volna az adatlapot.

Persze vannak széria adatlapok. Pár semmit mondó képpel, valami kohányos elhó idézettel,vagy csak 1 kép,0 hobbi megadva....Azokra nem is lehet különlegeset írni.

Viszont!!! Ha már egy adatlap ki van igényesen töltve,megadva pár kedvelés,a képek beszélnek(pl hobbit,munkát....mesélik el). Arra már tudni kell okosan,személyre szólóan írni.

2020. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!