Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdtetek el beszélgetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdtetek el beszélgetni egy számotokra tetsző, de szinte ismeretlen lánnyal?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy pár napja egy lánnyal, de szinte egyáltalán nem ismerem csak a nevét tudom, milyen indokkal írjak rá? Ti hogyan kezdtek egy ilyen beszélgetést, nem tudom miket szeret a facebookján szinte semmi nincsen, még azt sem tudom hogy kapcsolatban van-e. A kérdés az lenne hogy a szia , után mi a helyzet, mert odáig nekem is megy.

2021. nov. 3. 19:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem tudom.

Ha megnézek egy lányt képről , és érdekel , és legalább 1 db kép van , csomó mindent össze tudok belőle rakni.


Így max azt tudnád , hogy ràírsz mint egy "fbs hódító",elmondod a tutit , hogy milyen mèly benyomàst tett ràd , és volna e kedve valamihez

2021. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
#10: hát akkor valószínűleg jó felszínes lehetsz. Ennyi infó alapján mégis mit találsz vonzónak benne?
2021. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem tudsz újra arra járni? Szóba elegyedni vele, elhívni egy kávéra.

Azt írod nem vagy már fiatal, mindketten tudjátok, hogy nem barátkozás miatt keresed a társaságát, hanem mert tetszik és akkor is randizni akarnál vele, ha kiderülne, hogy ő cicás, te meg kutyás, nem igaz?

Akár meg is mondhatnád neki! Hogy napok óta nem tudod elfelejteni a mosolyát, vagy ahogy rád nézett, és szeretnéd munka után elhívni egy kávéra. Beszélgetni meg jófejkedni vele aztán is tudsz, ha kitérő választ ad.

2021. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Már nem azért, de ha egy vadidegen azt írná neked, hogy szia, mizu? Akkor mit válaszolnál rá?Egy idegennek mit mondasz arra, hogy mizu?

Ennél több energiát kéne belefektetni.

2021. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Közös szálak: munka, első zalàlkozàs , talàlkozas , erre lehet építeni
2021. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, nem jött össze. Azért köszönöm, a segítséget végül is legyőztem egy " félelmem " mert nem igazán mertem ráírni ismeretlen lányokra eddig :)
2021. nov. 12. 20:25
 17/21 anonim ***** válasza:

Neee, elutasított?

Azért örülök, hogy megtetted ezt a lépést!

2021. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom hogy visszautasított -e mert egy szia után írtam neki egy kis storyt a találkozásunkról ami kicsit vicces volt, és nem válaszolt semmit. Szerintem ez így egyértelmű, de rendesen jobban érzem magam :D
2021. nov. 12. 21:14
 19/21 anonim ***** válasza:

A nemválaszolás a legrondább dolog. Ha nem tud valaki kedvesen hárítani, az sem szimpi, de ha nem válaszol, az a legalja. Persze 100-ból egyszer előfordul, hogy valaki elfelejt válaszolni.. (Meg hát azért vannak olyan csajok, akiket sokan betalálnak, és belefáradtak a diplomáciába..)

Talán ha összefutsz vele, megkérdezheted h mióta van ott, szereti-e a munkáját, miért stb...

Ne haragudj, de munkahelyen nem olyan nehéz ez.. Ismeretlennel sokkal nehezebb. Mondom én, aki nem egy vagyok egy nagy nőbolondító, inkább bátortalan..

2021. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Párom saját tapasztalata - csak azért tudok ilyeneket, mert mi is tinderen ismerkedtünk meg -, hogy nem kell nagyon köntörfalazni, meg kell egyszerűen mondani, hogy szeretnéd megismerni. Facebookon ez nehezített terep, hiszen sem azt nem lehet tudni, hogy van-e valakije, sem azt, hogy egyáltalán keres-e most bármit. Így készülj inkább egy nemre szerintem, de sose lehet tudni, egy próbát megér
2021. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!