Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelségnek csak azaz oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelségnek csak azaz oka van, hogy egy férfi csúnya?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 02:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
60%

#29: Nem. Tudod miért nem gondoltam még erre? Mert eddig jó pár incellel beszéltem itt és mindegyikük 120 kifogást betolt arra, hogy ő miért nem megy edzeni.


#30: Te vagy az, aki tegnap éjjel is csak rinyált és kitalált egy csomó dolgot a másikra? Neked egyszerűen csak neki kéne állnod értelmesen gondolkozni és elengedni a rengeteg frusztrációd. Ha erre nem vagy képes, akkor miért vagy egyáltalán itt? Mit szeretnél? Mindenkire mérges vagy, aki olyat ír, ami neked nem tetszik és le sem esik, hogy szimplán át kéne gondolnod a dolgaid.

2022. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
20%

#27


Ezzel nem értek egyet, nekem is lehetett volna már pár ronda nőm, de nem akartam. Sőt Tinderen is like-olt 1-2 dagadt nő...

2022. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
25%

#31


Nem, nem az vagyok.

2022. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
31%
#31: Oké, de akkor miért mondod szinte ugyanazt, amit ő? :O Akkor te megteheted, hogy javítasz magadon és keresel egy barátnőt. Mi akadályoz meg ebben?
2022. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
17%
jav.: #33
2022. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
73%

#35


Mert az önmagamon való javítás és a barátnő találás (tehát nem csak keresés) nem jár kéz a kézben.

Igazából aki túl sokat fejleszti magát az inkább csak rontja az esélyeit. Mert ha én túl sok könyvet olvasok el és mondjuk ógörög filozófusokról vagy kozmológiáról kezdtem beszélni akkor szignifikánsan kevesebb esélyem lesz mintha arról dumcsiznék, hogy milyen sört gurítok le

2022. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
27%
#36: Hát akkor olvass a sörökről. Most adtál saját magadnak egy ötletet?
2022. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
73%

#36


Kinézetedet fejleszd ne az ilyeneket, mert nőket az intelligencia/műveltség/... csak összezavarja. Jó kinézet és nagy fasz. Ezzel tudsz nőknél előre jutni.

2022. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
70%

#38: Szólok a barátnőmnek, hogy felejtse már el, hogy a jó kommunikációs képességeimmel fogtam meg, mert gyk-n egy srác ezt mondta. :(

Amúgy persze, hogy számít a kinézet, de mindenért rinyáltok. Az egyik válaszoló leírta, hogy a csúnya ember hamarabb talál nőt, mint a szociálisan béna. Mások meg azt írják, hogy a kinézet számít és a fordítottja igaz.

Na, eldöntitek akkor, hogy most mi van?

2022. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
39%

#39


Saját szintjén mindenki talál nőt/faszit. Ebben semmi újdonság nincs. Az, hogy te rondaként összeszedtél egy rondát a képzeletbeli kommunikációddal semmi jelentősége nincs, mert nem azzal szedted össze, hanem a külsőddel.

2022. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!