Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelségnek csak azaz oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelségnek csak azaz oka van, hogy egy férfi csúnya?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 02:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
35%

#39


Talán a világ nem fekete-fehér ahogyan a te agyacskádban. Nem lehet egyetlenegy tengelyre felfűzni az egészet. Pl amikor olyan blődségeket írnak, hogy "azért lesz incel valaki mert nem sportol" az nettó baromság, mert lehet látni dagadt párokat akik suli torna óra óta nem mozogtak. A másik marhaság a "olvass könyveket és fejleszd magad", miközben a legtöbb pár akikkel találkozom a suli kötelezők óta nem tartott könyvet a kezében.

Szóval iszonyúan primitív és buta elmére vall aki olyanokat ír, hogy "ha sportolsz meg fejlesztenéd magad nem lennél incel". Csak ezek ilyen hangzatos marketing fogások, jólhangzó lózungok, mert nyilván jó dolog sportolni vagy önmagunkat fejleszteni de a valóság az, hogy ennek az égvilágon semmi köze nincs ahhoz amiről most itt szó van.

2022. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
35%

#40: Na, újabb médium? Miből állapítod meg, hogy nézek ki én vagy a barátnőm? Miből állapítod meg, hogy mi miatt jöttünk össze? Esetleg elmondanád a hajunk és szemünk színét is? Mert láthatóan szerinted képben vagy velünk kapcsolatban.


#41: Sehol sem írtam olyanokat, amiket a számba próbálsz adni. Értelemszerűen így nem én vagyok primitív és buta, hanem te. Le kéne állnotok a tévképzeteitekkel.

Egyébként, miért van szerinted az, hogy ezek szerint a nálad butább és rosszabbul kinézők is találnak társat, te meg nem? SZERINTED te miért nem találsz?


"Szóval iszonyúan primitív és buta elmére vall aki olyanokat ír, hogy "ha sportolsz meg fejlesztenéd magad nem lennél incel". Csak ezek ilyen hangzatos marketing fogások"

Mondjuk az tény, hogy a kondis haverjaim közül mindenki volt az elmúlt fél évben minimum egy csajjal és élete során többel is, de a gamer haverjaim között bőven akad szűz. Ez biztos véletlen és marketingfogás a részükről.



Egyébként őszintén: Mi a jó istenért legyen veletek bárki is, amikor random kitaláltok dolgokat és ömlik belőletek a frusztráció? Képtelenek vagytok értelmesen gondolkozni. Így mit tudnátok nyújtani egy kapcsolatban?

2022. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
78%

#42


Nekem meg voltak incel konditársaim és párkapcsolatban élő gémer ismerőseim, és? Kit érdekel?


Engem az a pofátlan hazudozás zavar amiket te irkálsz le

2022. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
63%
#43: Te adsz a számba olyanokat, amiket nem is írok, szóval jelenleg itt csak te hazudsz. A kérdésekre meg képtelen vagy válaszolni. Gyakorlatilag igazoltad, amit írtam.
2022. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
35%

#44


Nem igazoltam semmit.

Évek óta lejárok gyúrni, szóval nekem hallucinálhatsz arról, hogy mi hogyan van nyugodtan. Csak elhinni nem fogom.

2022. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
42%

#45: "Képtelenek vagytok értelmesen gondolkozni."

Ezt igazoltad. Továbbra sem írta senki, hogy önmagában a gyúrástól lesz valakinek barátnője. Neked sem. Egyszerűen nincs semmi, amit egy kapcsolathoz fel tudnál mutatni.


Na, de adjunk a szerencsétlenkedésednek egy újabb esélyt:

- Egyébként, miért van szerinted az, hogy ezek szerint a nálad butább és rosszabbul kinézők is találnak társat, te meg nem? SZERINTED te miért nem találsz?

- Egyébként őszintén: Mi a jó istenért legyen veletek bárki is, amikor random kitaláltok dolgokat és ömlik belőletek a frusztráció? Képtelenek vagytok értelmesen gondolkozni. Így mit tudnátok nyújtani egy kapcsolatban?

2022. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
79%

#46


- Mert az élet nem igazságos.


Szerinted az igazságos, hogy Mészáros Lőrinc az ország leggazdagabb embere míg nagyanyám aki egész életében keményen dolgozott és tanult szegénységben halt meg?


- Amiket én írtam, semmi kitaláció nem volt benne. Rólad ugyanez nem mondható el. De személyeskedni és sunyin hazudozni rólunk már annál inkább tudsz. Eleve hogy van pofád ide olyanok írni, hogy semmit nem rudunk felmutatni? Hogy van képe bárkinek is egy anonim oldalra bárminemű információ ismerete nélkül ilyet ide leírni?

Amikor az exemmel voltam egyszer nem vesztünk össze és teljesen boldog párkapcsolatban éltünk. Tehát megintcsak aljas rágalmazó hazudozó vagy amikor azt írod semmit nem tudunk felmutatni. Éppe ellenkezőleg, teljesen kiegyensúlyozott harmonikus párkapcsolatban éltünk.

De te vakon arc nélkül gusztustalan módon rágalmazol minket a legalkalmasabb hazugságokkal

2022. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
24%

#47: Az élet nem igazságos? Ennyi? :D Ennyire nem vagy képes vállalni a felelősséget a saját életedért? Majd holnaptól én sem csinálok semmit a munkahelyemen, aztán ha kirúgnak, feljövök ide sírni, hogy azért rúgtak ki, mert az élet nem igazságos. Véletlenül sem miattam vagy a tetteimért, hanem mert az élet nem igazságos...

Ha ennyire gyerekes szinten mozogsz, akkor a kommunikációd mellett ez is az oka, hogy nem kellesz senkinek. És teljesen érthető. Nem vagy jelenleg alkalmas egy komoly kapcsolatra.


"De személyeskedni és sunyin hazudozni rólunk már annál inkább tudsz."

Végig engem szidsz és azzal jössz, hogy személyeskedek? Mit hazudtam? Te hazudoztál.


"Hogy van képe bárkinek is egy anonim oldalra bárminemű információ ismerete nélkül ilyet ide leírni?"

Légyszi, magadnak is tedd már fel ezt a kérdést.


"Amikor az exemmel voltam egyszer nem vesztünk össze és teljesen boldog párkapcsolatban éltünk. Tehát megintcsak aljas rágalmazó hazudozó vagy amikor azt írod semmit nem tudunk felmutatni. Éppe ellenkezőleg, teljesen kiegyensúlyozott harmonikus párkapcsolatban éltünk."

Na, és hova tűnt? Miért lettél incel?


"De te vakon arc nélkül gusztustalan módon rágalmazol minket a legalkalmasabb hazugságokkal"

Mégis milyen az az alkalmas hazugság? o.O Tényleg fogalmad sincs, hogy miket írsz, csak ideböfögsz valamit. És meglep, hogy ezt egy nő sem viseli el? Nem arról van szó, hogy az élet igazságtalan, hanem arról, hogy megdolgozol érte, hogy a nők átnézzenek rajtad.

2022. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
28%

#48


"Majd holnaptól én sem csinálok semmit a munkahelyemen, aztán ha kirúgnak, feljövök ide sírni, hogy azért rúgtak ki, mert az élet nem igazságos."


Nem. Téged azért rugnak ki mert egy semmirekellő lista kölök vagy aki ide jön hazudozni. Meg is érdemelnéd, hogy kivágjanak mint a kutyát.


Viszont azokról mit gondolsz akik pl szorgalmasan dolgoztak majd a privatizáció miatt csődbe ment a cégük és munkanélkülivé váltak? Ők is saját maguk a felelősek amiért az önző kapzsi politikusok tönkretették a gyáraikat?


"Na, és hova tűnt? Miért lettél incel"


Hazautazott a több ezer kilométerre lévő otthonába. A távkapcsolatok meg nem tarthatóak fenn.


"Mégis milyen az az alkalmas hazugság? o.O Tényleg fogalmad sincs, hogy miket írsz, csak ideböfögsz valamit. És meglep, hogy ezt egy nő sem viseli el? Nem arról van szó, hogy az élet igazságtalan, hanem arról, hogy megdolgozol érte, hogy a nők átnézzenek rajtad."


Aljas hazugság, csak átjavította az autocorrect te kötekedő tőgyarcú barom

2022. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%

És azok a leggonoszabb és legaljasabb emberek akik ezt a romlott világot igazságosnak tartják.

Aki azt a világot ahol holokauszt, inkvizíció, ISIS, vörös khmerek vagy a gulág megtörtént igazságosnak tartja az jó ember nem lehet.

2022. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!