Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejönnek az olyan férfiak, mint Berki Krisztián?

Figyelt kérdés

Mennyire jön be nektek Berki Krisztián? Magas, erős, határozott, magabiztos, stabil egzisztenciájú, domináns stb egyszóval egy igazi nagybetűs FÉRFI!

Vagy helyette inkább valami kis alacsony, szemüveges, görnyedt kis vékonyka lúzer incelt választanátok aki azt sem tudja "hogyan kell bánni a nőkkel" ?



2022. jan. 4. 00:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
97%

49


Konkrétan félelmetes, ha ezt te komolyan gondolod...

2022. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
96%

Berkinél kevesebb undorítóbb magyar celebet tudok elképzelni, nem tudom egyeseknek miért olyan hihetetlen, hogy sok nőnek egyáltalán nem vonzó jelenség.


#49-es, kérlek, üld le, és gondold át, amit írtál: melyik nő menne a közelébe egy olyan férfinak, aki nyíltan vállalja, hogy felpofozná? Értjük, neked feláll Berkire, szívesen leszopnád, de a saját ízlésedet ne akard ránk húzni.

2022. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy függetlenül attól hogy hogy néz ki egy pasi, soha nem akarnék semmit olyantól, aki szőrmebundát hord. Barbár állatkínzó, ezen még az se segít ha úgy néz ki mint egy félisten.
2022. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
100%

49.

Egy dolog, hogy valószínűleg meleg vagy, mert hetero férfi nem megy vérre nőkkel egy pasi miatt. De ez a felpofoznál egy nőt, hát tidod nekünk nőknek általában van pasink, akik az ilyen kis nyomoroncokból, a sz.rt is kiverné.😄

2022. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Baromi ronda feje van, semmi férfias nincs benne.
2022. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
89%

Berki egy buta p*raszt.

Meg focistakoraban talkoztunk eloszor, a “csodas” karrierje (lol…) folyaman (aztan most mediaban, “dolgozik” nekunk).

Anno mar a Bkozepben is voltak nala ertelmesebb arcok, bar kulsore nagyjabol hoza a szintjuket a kigyurt, buta fejevel.


Az egzisztencia pedig… hat khm, azert ebbe belemehetnenk, hogy mi is, ami vagyon, es mi az, ami hitel vagy szponzori vagy kolcsonauto. :D


Alekosz nem jon be, esetleg dicserhetned ot is, kb ugyanaz a szint a ket arc agyilag. Ha osszeengednenk oket, valoszinuleg egy fekete lyukka egyesulnenek…

2022. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
87%

54


Járok boxolni, ahová járnak néha elég tökös csajok is..szerintem azok is egy ütéssel kómába küldenék az ilyen nőverő, fotel harcosokat. Pláné, mikor olvasom hogy náluk mennyivel vékonyabb, törékeny nők verték kapcsolatban a férfit. 😂


Nem cigányok, de ha egy roma nő kapna ilyen fenyegetést,jönne 20-30 fős rokonság. Velük lehet majd keménykedni.


25F

2022. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
95%

Fúj. Soha. Az egyik legvisszataszítóbb férfitípus.

Tudom tudom, akkor én is ronda, kövér és ütnivaló vagyok, lökjed kérdező, ne kímélj 😂

2022. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
95%
Ja bocs, nem a kérdező hanem egy válaszoló akar Berkit nem félistennek látó nőket verni, bár nem kizárt hogy ő is a kérdező más profilról.
2022. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%

59.

Vagy Mazsi vagy a Berki az .😄

2022. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!