Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A bűnöző Berki Krisztiánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bűnöző Berki Krisztiánt milyen tulajdonsága teszi, sikeressé a nőknél?

Figyelt kérdés
Régebben utáltam, de már rájöttem, hogy ő egy jó példa arra, hogy kevésbé előnyös kinézettel is lehet valaki sikeres. Neki ugyanis se a modell arca nincs meg, se a haja.

2021. máj. 4. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Izom ( + magasság + öltözködés)
Karizmatikus és magabiztos
sok pénze van
42 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem leginkább a magabiztossága. Persze az izom és a pénz is sokat jelent, de magabiztosság nélkül ennyire nem fogják tudni megtolni valakinek a sikerességi rátáját a nőknél. Az más kérdés, hogy amilyen nőket Berkinek intelligenciára, stílusra sikerül meghódítani, hát egészségére annak, akinek ez kell.
2021. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

"intelligenciára, stílusra sikerül meghódítani, hát egészségére annak, akinek ez kell.":


Ez tipikus kifogás, amiről "how to beast" youtuber is beszél, amikor betámadják a nőjét. Attól még, hogy egy tipikus béna bölcsész lány tud verset írni, nem lesz okosabb.

2021. máj. 4. 18:37
 3/28 anonim ***** válasza:
31%

"kevésbé előnyös kinézettel "


Jó alakja van, az arca meg a korához képest teljesen rendben van. A kopaszság, leginkább egy bizonyos koron túl, nem hátrány egy férfinek, ha jól tudja viselni, és ő jól tudja.


Nekem ugyan nem az esetem, öreg is hozzám, de nem csodálkozom, hogy sok nőnek bejön.

2021. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Most nem bölcsészlányokról beszéltünk... érdemes meghallgatni, hogy Hódi Pamelácska pl. hogy beszél, az okos baromira nem itt kezdődik. De aki ilyen nők miatt picsog, annak általában összesen annyi kell, hogy legyen egy médiaideál szerint jónak tartott puni, azt' kész.
2021. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Hát... inkább fogalmazzunk úgy, hogy bizonyos színvonalú nőknél.
2021. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

4: Egyszer el kéne küldeni egy Nicholas victor féle bootcampre Berkit csajozni, csakhogy megmutassa, hogy megy neki. Fogadnék, hogy hamar felszedne valakit.


3: Az arcán mondjuk valamennyire segítettek az anabolikus szteroidok, de anélkül tipikus incel feje lenne:


[link]

2021. máj. 4. 18:46
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Sokan azt mondanák, hogy a pénz vagy mert kopaszmercis. Pedig egyik sem. Csak egy név: Rogán Tóni. Nagydarab kopasz van rengeteg. Merci/BMW is van dögivel. Tóniból viszont csak egy van...:DDD
2021. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
7: Tóni még pár év és válni fog szerintem, ahogy a többi hasonló gazdag. Tipikus gold digger kapcsolat, ami ugye a 2020as években már nem igazán működik.
2021. máj. 4. 18:48
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
8: nem erre gondoltam. Hanem arra, hogy ő látja el Ricsit pénzzel és tartja kinn a börtönből.
2021. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
2021. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!