Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A bűnöző Berki Krisztiánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bűnöző Berki Krisztiánt milyen tulajdonsága teszi, sikeressé a nőknél?

Figyelt kérdés
Régebben utáltam, de már rájöttem, hogy ő egy jó példa arra, hogy kevésbé előnyös kinézettel is lehet valaki sikeres. Neki ugyanis se a modell arca nincs meg, se a haja.

2021. máj. 4. 18:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Berki egy agyhalott stróman, aki más pénzével vagizik... amúgy szerintem semmi nincs benne a pénzen kívül, ami bejönne bárkinek is. Nézzetek rá 40 éves nálam 2 évvel fiatalabb, de úgy néz ki, mint egy 50 éves drogos agyongyúrt alkesz stb. (Én 42 évesen nézik ki simán 30-as-nak zárójelben megjegyezve :D)
2021. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Celeb. Ergó van hírneve, ergó lesz aki bukik rá.

Ehhez pénz sem kell, a pénztelen senki youtubereknek is vannak rajongóik akik elmennének velük.

2021. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

22: Tehát szerinted a státusz. Mondjuk ezt nem raktam ki, visuont ha megnézzük, ott van Bill Gates is, aki most válik el a barátnőjétől. Ehhez képest Berki barátnője meg szétsírja magát a videóban és mindenféle baromságot talál ki, csakhogy megvédje a szeretett férjét. Ezt az erős női vágyat nem hiszem, hogy el lehet érni csak státusszal:


Itt egy másik ember, aki pénzzel és státusszal próbált csajozni:

[link]

2021. máj. 4. 20:23
 24/28 anonim ***** válasza:
Hogy nem sok pasi az aki meguti az atlagot. Akkor marad a Berki.
2021. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23 TE viccelsz? Az ilyen típusú csajok ugyanígy viselkedek putrisoron az utolsó alkesz férjükkel, és még értelmesebb nők is akik a nárci férjük mellett szenvednek. Ezeknek ez kell, ez élteti őket. A szenvedés.
2021. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

a római parton, mikor ott lakott a szomszédom volt

hogy jóképűnek nem nevezném az teljesen biztos

úgy fest mint Shrek, full kokainos feje mint egy kigyúrt alkesz úgy néz ki

a tévében a smink (alapozó, púder) fények stb. sokat dobnak rajta


szerintem a magabiztossága, az amiért vonzó (lehet) egy nő szemében

2021. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát 20-as... ha Vajna Timi művelt, akkor én atomfizikus vagyok, és nem, nem tartom magam eszesnek.

Nekem a leírásodból (kérdető) az jön le, hogy nem látsz rá azoknak a lányoknak az intellektusára akikkel beszéltél, mert te "begyöpösödött" vagy (kicsit erősen fogalmazva) és hülyének könyveled el azt akivel nem egyezik a világnézeted - mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok a PC mozgalom híve.

A kérdésedre a válasz az, hogy Berki a nők egy bizonyos rétegének jön be: a szerényebb intellektusú, manipulálható, idealista, bizonyos karakterisztikákat kedvelő fajtának - de még ez a réteg is hamar kinő belőle amikor megtapasztalják milyen egy szociopatával lenni. Senki ne vegye ezt magára, mert sem a diplomásokat nem akarom fényezni (tudunk rosszakat írni a mai oktatás színvonaláról), sem a "plázacicákat" szidni, de az arányok tekintetében ez a realis magyarázat: Berki sem a csendes & otthonülő nebántsvirágoknak, sem a végletekig karakán és szabadelvű nőknek, sem a műveltebb lányoknak nem az esete.

2021. máj. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
27: nem azt írtam, hogy művelt, hanem hogy viszonylag értelmes. Pl. van humora, tud erőltetett vihogás nélkül 10 összetett mondatot egymás után elmondani, nem azt érzem, amikor hallom beszélni, hogy kilóg a kapanyél a szájából (ellentétben pl. Hódi Pamelával).
2021. máj. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!