Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A bűnöző Berki Krisztiánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bűnöző Berki Krisztiánt milyen tulajdonsága teszi, sikeressé a nőknél?

Figyelt kérdés
Régebben utáltam, de már rájöttem, hogy ő egy jó példa arra, hogy kevésbé előnyös kinézettel is lehet valaki sikeres. Neki ugyanis se a modell arca nincs meg, se a haja.

2021. máj. 4. 18:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
2 A tipikus béna bölcsészlány nem azért okosabb, mert verset tud írni, hanem kiolvasott több ezer könyvet, és nem csak irodalmat, hanem filozófiát, történelmet, egyéb társadalomtudományi témában is, többnyire 2-3 nyelven beszél. Esetleg tájékozott és van rálátása a dolgokra. De ha szerinted a klasszikus műveltség, filozófia, logika smafu, akkor ajánlanám a figyelmedbe a tipikus béna orvosnőket, jogásznőket, mérnöknőket és egyéb bármilyen tanult nőt akinek nem a saját szépsége az egyetlen értéke. Ettől még lehet szép, csak mint írtam, több van benne. De te ehhez nem értesz, mert azon a szinten, ahol Berki menő, tipikus hülye csa nők vannak, neked meg ők kellenek, tehát az nem segít rajtad, hogy az értelmes nők szóba sem állnának vele. Hiszen veled sem.
2021. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%

Nezd mar meg milyen szintű nőknek jön be!


Meg is erdemlik egymást!

2021. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%

"Neki ugyanis se a modell arca nincs meg, se a haja."

Tulajdonképpen csak a modern világban számít ennyire, hogy egy férfinek annyira szép vonásai legyenek. Régen ez sokkal inkább mellékes volt, a történelemből ismert férfiak igen kis része rendelkezett nagyon vonzó külsővel, azok is inkább azután, hogy elterjedt a vizuális média(fénykép, film).

Az erő meg a hatalom számított, amit Berki látszatra tud produkálni, de szerintem ő egy NER által felépített és tudatosan előtérbe tolt karakter igen csekély szellemi és értelmi képességekkel. Sok ilyen embert be lehetne emelni ebbe a szerepbe rajta kívűl.

Azért azt ne mondjuk, hogy sikeres a nőknél, legfeljebb csak egy részüknél, aki annyira kirakatba akar kerülni, hogy képes meghozni ezt az áldozatot.

2021. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
12. Milyen színű? Valamelyik bőrszínű ember kevesebbet ér? Netán te magasabb rendű vagy értelmes, okos, ügyes?
2021. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

11: Én már beszéltem több ilyen nővel is. Többségük kamuértelmiségi, aki valójában semmit sem tud a világról és nem is fog, mert egy PC burokban él.


Beszéltem Berkihez hasonló maffiózóval is. 10 perc után kiderült, hogy jóval inteligensebb, mint gondoltam és utólag szerintem tanultam is tőle. Egyik ilyen dolog például a kinézet fontossága.

2021. máj. 4. 19:40
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

" a történelemből ismert férfiak igen kis része rendelkezett nagyon vonzó külsővel,"


Milyen meglepő, hogy hadvezéreket, királyokat nem szépség alapján választottak :)

Mellesleg minden kornak megvolt a maga férfiszépség ideálja.

2021. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

16: Ez az egész csak egy 21. szádi borzalom. 300 évvel ezelőtt egy erős férfi még meg tudta szerezni, ami jár neki, a nők beletörődtek.


"Büszke lyányok ott idővel Megbékéltek asszony fővel; Haza többé nem készültek Engesztelni fiat szüllek." - nagyon helyesen.

2021. máj. 4. 19:44
 18/28 anonim ***** válasza:
87%
11 Ja, már szóba állt veled egy-két diplomás nő, gyorsan vonjál le következtetést mindenki másra. Jól teszed. Berkitől pedig megtanultad a kinézet fontosságát. Mert magadtól ez ugye nem jutott eszedbe....Jó Isten, gyere le!
2021. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
86%
Igazából az az érdekesebb kérdés, hogy egy ilyen primitív bohóc vagy akármelyik társa (Győzike, Dancsó, Pákó vagy bármelyik villás reality szereplője) hogyan lehet ilyen "ismert" és "sztárolt" személy amikor semmi tiszteletreméltó tulajdonságuk sincs, csak bohóckodnak és akik keresik rajtuk a pénzt odavetnek nekik néhány garast (a teljes bevételhez viszonyítva)
2021. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy pár bölcsésszel beszéltél, nem mind buta. Ez tipikusan az a duma, mint amikor egy pasas beválaszt 2 hülye nőt, mert az az esete, aztán rámondja mindre, hogy pénzéhes r...c . Én is bölcsészkarról jövök (nyelvszakról), volt csoporttársak közül ha random kiválasztok ötöt, 80% eséllyel kilométereket vernek műveltségre, alapvető intelligenciára, józan észre is ilyen Mazsicicákra, Szabó Zsófikra, Hódi Pamelákra. Nem azt mondom, hogy ilyen trófeafeleségek között nincsenek okos nők, mert vannak - nem értek egyet pl. Vajna Timi döntéseivel, de az a nő egy viszonylag értelmes nő. Ez azért a nagyközönség által ismert Berki-utánfutókról nem mondható el, elég meghallgatni, hogy hogy nyilatkoznak és viselkednek.
2021. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!