Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejönnek az olyan férfiak, mint Berki Krisztián?

Figyelt kérdés

Mennyire jön be nektek Berki Krisztián? Magas, erős, határozott, magabiztos, stabil egzisztenciájú, domináns stb egyszóval egy igazi nagybetűs FÉRFI!

Vagy helyette inkább valami kis alacsony, szemüveges, görnyedt kis vékonyka lúzer incelt választanátok aki azt sem tudja "hogyan kell bánni a nőkkel" ?



2022. jan. 4. 00:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csinálsz, mintha csak Berki és az általad leírt "lúzer" létezne, holott szerencsére nem így van (örök szingli lennék egy ilyen világban).


Berkit egy kifejezetten ostoba és undorító embernek tartom, és attól, hogy izmos és magabiztos, nemhogy vonzó nem lesz, de még nagybetűs férfi sem, épp ellenkezőleg. Számomra tipikusan őstulok feje van, akitől ha megkérdeznéd, "hé, kicsoda Fitzgerald/Van Gogh/Bartók?" csak vonogatná a vállát, mint egy butább majom.


Csakhogy egy ismert személyt hozzak fel, a nagybetűs férfi nálam például Tom Hiddleston. Külsőleg (számomra legalábbis) nagyon vonzó ( [link] egy művelt ember, aki tisztában van a világgal ( https://www.youtube.com/watch?v=M5gMNlsWm9I), és alapvetően egy udvarias, tiszteletteljes ember ( [link] Ő csak egy példa, de hasonlítsd össze az ő megítélését Berkiével, valamint hogy melyiküket mennyi ember (nő és férfi) kedveli és tiszteli.


Kérdező, ha neked bejön Berki Krisztián az egészségedre, de ne akard ráerőltetni ezt a (rossz) ízlést másokra. Hiába magabiztos valaki, ha olyan alapvető tulajdonságokkal nem rendelkezik, mint a megbízhatóság ( [link] vagy a tisztelet ( [link] Az olyan extrákat, mint az értelem, a romantika, segítőkészség vagy céltudatosság már meg se említem.


Lehet neked tetszik és vonzó Berki, hajrá, próbálkozz be nála, de legyen benned annyi ész és tisztelet, hogy felfogd és elfogadd, hogy nem mindenkinek vonzóak az ősemberek.

26/N

2022. jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
100%
#8-as vagyok és nő, te szerencsétlen. :D És nem anyukám házából hisztizek, hanem a sajátomból.
2022. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:

#11


Savanyú a szőlő, mi?

2022. jan. 4. 01:07
 14/65 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Ismerem edzesrol szemelyesen. Kulsore is gusztustalan es a szemelyisege is undorito. Az is zavar,hogy primitiv.
2022. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
100%

#13

Nekem aztán nem, fantasztikus párom van, aki a teóriáddal ellentétben nem Berki és nem is egy "lúzer" (te a kettő közül melyik vagy egyébként, ha számodra csak ez a kettő kategória létezik?).

26/N

2022. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kérdés nőkhöz szólt, a válaszolók is mind nők.

Szóval egyik se válik férfivá.

2022. jan. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:

#16


Akik fikázzák a Berkit, azok irigy férfiak. Akik nem nyugodtak bele, hogy a nők azokat a férfiakat kedvelik akik tudják mit akarnak és céltudatosam meg határozottak. És nem pedig az olyanokat, mi ők, dagadt, szégyenlős, ápolatlan incelek. Emiatt frusztráltak és kritizálják a Berkit.

2022. jan. 4. 01:43
 18/65 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te Berki vagy egy incel vagy? Mivel szerinted csak ez a két kategória létezik, te melyikbe tartozol a kettő közül? :)
2022. jan. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:

#18


Beismerem nem vagyok még Berki 😁 de elindultam a fejlődés útján. Csak a legjobbaktól lehet tanulni, így eltart még egy darabig mire én is olyan leszek mint a mester.

De már most egyértelmű javulás történt, míg régen kutyába se vettek a nők és szószerint levegőnek néztek, addig ma már barátkozni akarnak velem és megnyílnak nekem.

2022. jan. 4. 01:55
 20/65 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ő az a férfitípus, akitől elhánynám magam, ha csak hozzám nyúlna. De neked sok sikert, kívánom, hogy szerezz magad mellé ilyen pacákot, látom, hogy bejön! :)
2022. jan. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!