Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejönnek az olyan férfiak, mint Berki Krisztián?

Figyelt kérdés

Mennyire jön be nektek Berki Krisztián? Magas, erős, határozott, magabiztos, stabil egzisztenciájú, domináns stb egyszóval egy igazi nagybetűs FÉRFI!

Vagy helyette inkább valami kis alacsony, szemüveges, görnyedt kis vékonyka lúzer incelt választanátok aki azt sem tudja "hogyan kell bánni a nőkkel" ?



2022. jan. 4. 00:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
100%

#40 vagyok

Elnéztem a hozzászólások számát, az első mondatom tekintsd tágytalannak.

2022. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
89%

"Ha te lennél az akire várt egész életében, 1 éven belül térdenállva pitizne a kezedért."


Jót röhögtem volna, ha 1 év után pitizik a kezemért, ugyanis akkor 20 éves egyetemista volt, és a csupasz valagunkon kívül semmink nem volt. :D

Szerintem aki ilyenekkel jön, mint te, annak valójában fingja nincs a komoly kapcsolatokról.

2022. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
13%
Nem értem mit nem fogsz fel azon hogy nem vagy jó nő még a béta béládnak sem és hiába ideologizálod a dolgokat és nem is leszel soha. És igen, egy ronda férfigyűlölő vagy, a hozzád hasonlók miatt találták fel az antidepresszánsokat :D Semmi gond ezzel csak ne legyen képed egyértelműen jó palikat fikázni és ne hazudd a neten se a xar életedről hogy jó. Inkább fújd ki magad, fogyj le, mozogj, nem az ördögtől való!
2022. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
87%

#43

Nekem speciel híznom kellene, 170 centihez 46 kg vagyok. De köszi a tippet. :D

A többi mondandódnak is ugyanennyi értelme volt. :D

2022. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozhatsz személyeskedéssel itt még évekig is akár, nem érdekel, és akkor is ritka undorító pasi számomra Berki. Ízlések és pofonok.
2022. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
2%

44

Az rossz hír mert az ótvar ronda fejeden max a plasztikai sebész segít :DDD

45

Te meg nekünk vagy undorító és tudod nagyon jól hogy szóba se állna veled kategóriákkal bénább pasi sem nemhogy Berki :D

Csak ne hangoztasd a szánalmas nézeteidet élőben mert egyszer megtapos valaki!

Nem is fogom fel minek írogatsz ide mikor beégtél és leszerepeltél, azt akartad bizonygatni hogy nem csak frusztrált félrelökött nők fújolnak Berkire, holott bizonyítottad hogy pont ez a kategória vagy :D Nem tűnt föl már kicsi korod óta hogy nem kapsz annyi figyelmet és bókot mint a szép csajok? Nem tűnik fel hogy lassan köteleződött el a pasid és lehet egy ideig fel se vállalt? Hány év volt mire bemutatott otthon vagy kitett a social médiára? Nem tűnt fel hogy küzdened kell hogy "komoly kapcsid" legyen? Mindig kimagyarázod valahogy vagy mi az isten? Válaszolj ezekre, ha már így beégettünk akkor legyen annyi becsület benned hogy válaszolsz, mert érdekel mi jár az ilyen nők fejében :D Tényleg :FD

2022. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
89%

#46

Honnan látod a fejemet? Akárhogy nézem, nincs profilképem itt az oldalon. :D


Te amúgy ennyire szerelmes vagy Berkibe? Hogyhogy nem jöttetek még össze?

2022. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
30%
Válaszolok: Egy szó sem igaz abból, amit itt összehablatyoltok, így tárgytalan. Egyéb kérdés?
2022. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
2%
Mondjátok azt bevállalnátok hogy élőben vállaljátok az arcotokat ehhez az egészhez azzal az egyezséggel hogy beismerem hogy ha tévedek de ha élőben is elxart életű csúnyácska nőket látok akkor vállaltok 1-1 pofont a gyalázkodás, cinikus hangnem miatt? Mernétek? Ha nem akkor tényleg tárgytalan ;)
2022. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
96%

#49

Nyilván bárki szívesen utazna találkozni egy potenciális nőverővel. Egyéb okos kérdés? :D

Talizz inkább Berkivel, feküdjetek le, ha ennyire gerjedsz rá.

2022. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!