Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejönnek az olyan férfiak, mint Berki Krisztián?

Figyelt kérdés

Mennyire jön be nektek Berki Krisztián? Magas, erős, határozott, magabiztos, stabil egzisztenciájú, domináns stb egyszóval egy igazi nagybetűs FÉRFI!

Vagy helyette inkább valami kis alacsony, szemüveges, görnyedt kis vékonyka lúzer incelt választanátok aki azt sem tudja "hogyan kell bánni a nőkkel" ?



2022. jan. 4. 00:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
84%

30.

Értelmesebb exnői a mai napig szégyellik a kapcsolatot vele. Hódinak is benőtt a feje. Ja, bukik rá a Mazsi, szegénykém eddig nem tanúskodott róla, hogy az eszéért lehetne szeretni.

2022. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
84%

30

Ha ennyire akarod tudni, el vagyok jegyezve és ki van tűzve nyárra a dátum. :D

Szerintem meg te vagy egy rakat szánalom, akinek fogalma sincs semmiről. Annyira sem vagy értelmes, hogy lásd, hogy a kapcsolatom úgy jött ide, hogy bepróbálkoztál azzal, hogy aki fújjog az ilyen Berki féle pacákokra, azok férfiaknál sikertelen, frusztrált nők. :D Erre cáfoltam rá, mivel én undorítónak tartom, mégis sikeres vagyok, mivel normális kapcsolatban élek, és nem valami szerencsétlen B tervvel.

Nekem Berki még mindig az undorító férfi kategória. Még fokozom is: Ha intelligens és normális lenne, akkor is undorítana, részemről nemcsak arról van szó, hogy azért taszít, mert bunkó, suttyó, hanem undorít külsőre is, köze nincs távolról ahhoz, amit én férfiideálnak tartok külsőre.

Értelmi fogyatékos vagy, hogy nem fogod fel, hogy nem mindenkinek ugyanaz az esete, de ettől se nem hazug, se nem sikertelen?


Amúgy akkor mi van, ha valaki mondjuk nem is akar házasodni? Akkor aztán végleg megreped a fejedben lévő alternatív univerzum?

2022. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
3%

Nekem mesélsz Andersenről. 8,5 év után, még csak most jegyzett el, ühüm, elhiszem, életszerű😂.

Pont te vagy az élő példa arra amit mondtam, a frusztrált nő. Nem veszik el feleségül, csak hitegetik, csalják folytatólagosan, amit sejt is, csak magának sem meri bevallani és az izmos, sikeres, gazdag férfiakra fröcsög, mert azok levegőnek nézik. Pont olyan vagy, mint a nőgyűlölő incelek😃

2022. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
86%
Te mi a francról beszélsz? :D Tényleg ENNYIRE nem tudod felfogni, hogy nem mindenkinek jön be egy ilyen pacák? Ennyire?
2022. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
8%

34 és te mi a francról beszélsz? Nehéz felfogni hogy egy ilyen férfi magasabb szintet képvisel egy hozzád hasonló narancsbőrös, csüngő hasú férfigyűlölőnél? Nehéz felfogni hogy ha érnél valamit még annak a nyomott béta bélának bármit is akkor elvett volna feleségül?

Élőben akkorát kéne lebaxni a hozzád hasonlónak hogy elmenjen a kedve a neten vergődéstől is. Csak tudd, röhög rajtad az összes ismerősöd.

2022. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
89%
#34 Felesleges leállni vele szócsatázni. Látod hogy idióta. :D
2022. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
90%

Csüngő hasú férfigyűlölő?! :D Azért, mert azt írom Berkire, hogy nekem nem jön be?


36

Sajnos tényleg az.

2022. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
96%

#33

"Nekem mesélsz Andersenről. 8,5 év után, még csak most jegyzett el, ühüm, elhiszem, életszerű"

Ezt nem nekem írtad, de nem értem, miért ne lenne életszerű? Nekem speciel fura a korai eljegyzés, szerintem is 6-8 év után tök ideális. Sok ismerősömnek így volt eljegyzése, én se szívesen mennék bele ennél hamarabb. Mi ezzel a problémád?

2022. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
3%

38, tudom, a ronda nők már mind kialakították az idológiájukat, az elrontott életük megmagyarazásához. A jó csajokat hamar elkapkodják. Akivel meg várnak közel egy évtizedet......hát ne akard már ezt megnagyarázni😃. A férfi benn marad a híg fosba, közel 10 évet is, mert nem jön jobb. Ha te lennél az akire várt egész életében, 1 éven belül térdenállva pitizne a kezedért. De hát nem te vagy az, de nem is olyan szar, lehetne roszabb is, ezért kivár. Aztán, ha már ő is öregszik, meg megszok téged, feladja, rájön, hogy már nem jön ennél jobb, akkor eljegyez. Jobb a biztos langyos valami, mint a bizonytalan semmi. Csak közben eltelt egy majdnem évtized. Hát ez aztán szerelem😂

Mesélj még!

2022. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
94%

#39

Mondjuk ezt nem tudom mire írtad, a 38-as válaszomban egyetlen szót se írtam eljegyzésről, de oké. :D

Egy év után SENKINEK nem mondanék igent, az biztos. MINIMUM 3-4 év együttÉLÉS után, az az abszolút minimum. Szerencsére a párom is hasonlóan gondolja.

Vagy te csakis és kizárólag az eljegyzésre gondolsz, egyelőre még esküvő nélkül? Mert ismerek olyanokat is, akik kb. minden csajukat eljegyzik pár hónap után, utána akár x évig élnek jegyesként a házasság komolyabb szándéka nélkül. Ez nálam inkább vicces, mint vonzó. Házasodni meg nyilván nem fog értelmes ember egy "jöttmenttel".

Nekem inkább az nem szerelem, mikor valaki egyből ráhúzza a gyűrűt valami csajra, akivel még csak épp randizgat.

2022. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!