Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fizetős barátnője van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fizetős barátnője van Molnár Krisztiánnak amikor ingyen is megkaphatna ilyen nőket?

Figyelt kérdés

[link]


Simán ha normális személyisége lenne és nem lenne ilyen nárcisztikus alkoholista akkor találhatna ilyen nőket ingyen is

Haverom kB így néz ki van ilyen csinos nője csak mondjuk valóban jobb a személyisége


2019. márc. 22. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Látod? Még Kikinek is van barátnője pedig ő rondább nálam.
2019. márc. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szakitottunk. Má csak tüvári szapszemüvegbe nézegetem a közös kepeket.
2019. márc. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bazze lemaradtam Kikinek van nője? :OO Vagy ez egy fizetős kislány? xd

Amúgy nem szerintem nem lehetne ingyen is ilyen nőjexd nyilván sok ha meg ha feltételekkel talán egyszer lehetne neki,de most biztosan nem.

2019. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nője volt..... De valaki szerint fizetős de nem hiszem.
2019. márc. 22. 08:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Női szemmel nézve 100000%, hogy fizetős a nő, abból is az alja, akit az élettársa futtat, és csak a videó idejére.

Nincs az a nő, aki ezzel a véglénnyel csak elképzelni is képes lenne bármit.

Te pedig 1000%, hogy pasi vagy, és reménykedsz, hogy dagadt, csúnya pasiként te is tálalsz hasonló nőt. Megnyugtatlak: pénzért kaphatsz.

2019. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Valóban csúnya vagyok és van felesleg. Nyilván csinos nőt szeretnék én és pénz nélkül
2019. márc. 22. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Látom, sokan nincsenek képben. Először is a videóban szerepló hölgy Marádi Niki, aki köztudottan prostituáltként tevékenykedik.

Másodszor, a népszerűség miatt barátkozik Kikivel.

Harmadszor, ez a csók egy elég nagy összegű donétért (pontos összeget nem tudom) valósult meg.


És mint ahogyan előttem is írták, nincs olyan normális nő, aki bármit is akarna egy ilyen Molnár-félétől.

2019. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rákattintottam a videóra.


Nem kellett volna.

2019. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!