Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejönnek az olyan férfiak, mint Berki Krisztián?

Figyelt kérdés

Mennyire jön be nektek Berki Krisztián? Magas, erős, határozott, magabiztos, stabil egzisztenciájú, domináns stb egyszóval egy igazi nagybetűs FÉRFI!

Vagy helyette inkább valami kis alacsony, szemüveges, görnyedt kis vékonyka lúzer incelt választanátok aki azt sem tudja "hogyan kell bánni a nőkkel" ?



2022. jan. 4. 00:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
100%
Láttam élőben, magas, akkor pont nem felpumpált állapotban volt, úgyhogy nem is valami hú, de elájulok teste volt. A feje, hát, na hagyjuk és jóval öregebbnek nézett ki a koránál.
2022. jan. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, te nagyon frusztrált lehetsz, sürgősen kezdj magaddal valamit, keress egy hobbit!


Nem csak ez a két "férfi"típus létezik, ez csak a két szélsőség!

Én a magam részéről inkább maradnék örök életemre egyedül, sőt szüzen halnék meg, ha csak ilyen magamutogató, kőbunkó, mindenféle érzés mentes, agynélküli izomagyú pasik lennének. De az se jobb, aki csak sír a gyerekszobájában a gép előtt hogy milyen szerencsétlen, mert mindenki más aki csak egyszer is megmarkolhatott egy női s.gget anélkül hogy ezért lekevertek volna neki egyet, az mind egy rohadék, és ő miattuk tart itt, miközben egy filteres tea megfőzése is komoly kihívást jelent számára.


2022. jan. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező, te most tényleg azt gondoltad, hogy majd a nők azt fogják mondani, hogy "aha, minden további nélkül aláfeküdnék egy ilyen berkifélének bármikor"?

Berkinek mindig, folyamatosan volt és van nője, akár több is, persze csakis szép, jóalakú csajok. Akkor szerinted? Tele van pénzzel és szerintem simán van olyan dumája, hogy sok nőt befűz.

De persze itt azt mondják a csajok hogy, "fúúj hagyjál már, hogy néz már ki, meg milyen bunkó már"

Ezt legtöbbször olyan nők mondják, akik nem túl sikeresek a férfiaknál, frusztráltak.

2022. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%
#23, igaz hogy mindig van neki, de azok se sokkal különbek, azok is ilyen beképzelt, anyagias, sokszor plasztik cicababák. Bár Mazsi fejre egész normális, de esze szegénynek nem sok lehet.
2022. jan. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
49%
Nem mert elhagyja a párját egy pénzesebb nőert.
2022. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
100%

Sportos, szimpatikus, intelligens, tehetséges, de az eredményei ellenére szerény. Igazi sportember, példakép.

Igen, tetszik, mint férfi. :))

Ja bocsi, én az olimpiai bajnok, háromszoros világbajnok és hatszoros Európa-bajnok tornászra gondolok ennél a névnél, nem a vasalt heréjű majomra.

2022. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a magány, mint a bűnöző állatkínzó 0 IQ-s ripacs, aki képes szülést streamelni pénzért. Ennél még egy incel is jobb.

N

2022. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%

Napi provokáló kérdés.


De igen a nagyvilágban csak a görnyedt lúzer és a Berki típus létezik. Köztes megoldás nincs.

2022. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
74%

23


Szóval vagy bejön valakinek, vagy hazug, béna csaj? :D Mesélj még.


Akkor engedd meg, hogy összetörjem a hozzád hasonlók álmait: Csinos, igényes, szép nő vagyok és 8,5 éve vagyok kapcsolatban egy olyan férfival, aki nem egy megalkuvó B terv, hanem életem legnagyobb szerelme. Köze nincs sem kinézetre, sem stílusra Berkihez, de nem is alacsony, görnyedt lúzer incel.

Az ilyen elmebetegek, akik nem akarnak a valóságban élni, és meghazudtolnak, csak azt érik el, hogy még durvább stílusban, még nagyobb pofával fogom elküldeni a Berki féle gorillákat és a hozzátok hasonló buta, nyomi lúzereket is.

2022. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:

29-es, nem is akartam reagálni, annyira szánalmas vagy, de muszáj, mert egyszerűen nen tudom elviselni, ha valakinek fogalma sincs semmiről. Igazából azt sem igazán vágom, hogy az én álmaimat hogyan is törnéd össze? 😃

Az ilyen berkiféléknek minden újjára akad, jó, bomba csaj. Olyan nő, ami neki a zsánere. Nagyívben fosik a te 8 éves kapcsolatodra. Éli a luxus életét.

Hogy hogy nem vettek még feleségül 8,5 év után? Akkor azért mégsem vagy olyan jó parti, ha még nem volt mennyegző😃.

2022. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!