Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak normális barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak normális barátnőt ha minden normális nő párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Korábban is tudtam, hogy ez a helyzet, a környezetemben is ezt tapasztalom. Minden számomra vonzó nő foglalt.

Nemrég találtam ezt a videót, ami gyakorlatilag ugyanezt mondja:

[link]


Na most ha ez igaz, akkor hogy a fenébe találjak 30 év feletti férfiként normális nőt. Merthogy gyanítom, hogy ezeknek a bizonyos normális nőknek a 98%-a 30 éves korára vagy házas, esetleg még anyuka is, vagy legalább boldog párkapcsolatban él.


Tudom, hogy a kérdés provokatív, de ez a tapasztalatom, a videóban a csávó pedig csak megerősítette ezt.

Őszintén kíváncsi lennék konstruktív véleményekre.



#nő #high quality woman
2021. okt. 10. 20:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
26%
#19 Remek, akkor tehát leszögezhetjük, hogy miután nem szexkapcsolatról van szó, a nőknek itt nincs előnye. Válogathatnak a selejtből. Amibe te is bele tartozol. Milyen kár.
2021. okt. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
36%

Ha minden normális nő elválik, akkor csak már nem normális, használt nőt fogsz találni.

Normális ember Mo.-n nincs.

2021. okt. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
#21 Na ilyen egy igazi kedves, aranyos és odaadó nő! 🤣
2021. okt. 11. 20:07
 24/26 anonim ***** válasza:
#23 Azzal szemben, aki megérdemli, nyilván kedves és odaadó vagyok. Minden debillel azért nem.
2021. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ez van, én is ilyen vagyok, nagyok az elvárásaink, én meg nem tudok beleesni egy olyan nőbe aki nem vonzó nekem meg kényszerkapcsolatban élni..
2022. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Igen, ezek kifogások. Ha 30 felett egyedül van valaki, azt csak magának köszönheti.

Vagy túl magasak az elvárásai a másik nem felé, vagy ellenkezőleg, minden idejét olyan emberekkel töltötte, akikkel nem kellett volna, ezért maradt egyedül.

2022. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!