Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak normális barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak normális barátnőt ha minden normális nő párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Korábban is tudtam, hogy ez a helyzet, a környezetemben is ezt tapasztalom. Minden számomra vonzó nő foglalt.

Nemrég találtam ezt a videót, ami gyakorlatilag ugyanezt mondja:

[link]


Na most ha ez igaz, akkor hogy a fenébe találjak 30 év feletti férfiként normális nőt. Merthogy gyanítom, hogy ezeknek a bizonyos normális nőknek a 98%-a 30 éves korára vagy házas, esetleg még anyuka is, vagy legalább boldog párkapcsolatban él.


Tudom, hogy a kérdés provokatív, de ez a tapasztalatom, a videóban a csávó pedig csak megerősítette ezt.

Őszintén kíváncsi lennék konstruktív véleményekre.



#nő #high quality woman
2021. okt. 10. 20:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
A videóban a csávó csak ráerősít az incel sztereotípiákra. Mi az hogy high quality woman eleve? Lemehet az .... ezekkel a besorolásokkal. :D
2021. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Noren1989 ***** válasza:
94%
Lecsapsz a maradék 2%ra, mikor a megcsalàs elől menekül. Deal?
2021. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
"High Quality Women" Lyaly. Nagyon lyaly.
2021. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%

Hát nézd...valahol igaz a hír..mert aki 30 felett egyedül van,azzal általában valami probléma van.Vagy "utánfutós",vagy kibírhatatlan,vagy ronda,vagy valami mentális betegsége van.

Viszont fordítva is igaz.Mert amelyik férfi ennyi idősen egyedül van,azzal is van valami hasonló probléma.

Ez az elmélet nem feltétlenül általánosítható,de nagy százalékban igaz!

2021. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Mivel különbözőek vagyunk ezért mindenkinek mást jelent a normális. Az ember leginkább a hozzá hasonló értékrendü embereket keresi, tehát mindenkihez más illik. Nem lehet kijelenteni, hogy minden normális foglalt egyik nemből sem.
2021. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Ha ilyen szánalmas vagy, minek akarsz normális barátnőt?

Olyat keress, akivel összeilletek...

2021. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
4%
A csávó egy self denying blackpiller (hogy incel -e, nem tudom). High quality attól lesz egy nő, ahogy viselkedik veled. Chadnek mindenki high quality lesz.
2021. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Ez azért durva általánosítás,hogy 30 év felett vagy foglalt, vagy házas, vagy anyuka valaki, vagy ha egyik sem, akkor ronda vagy borzalmas.

33 éves vagyok, éppen válás után. Igényes és normális nő vagyok attól még, hogy a házasságom rosszul alakult. Nem ismerkedek még egyelőre, de szerintem nem vagyok egyedi eset.

2021. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Alapvetően a következőre használják a high quality woman (vagy man!) kifejezést:

- külsőre ápolt, kihozza magából amit lehet ésszerű keretek között

- ha nőről beszélünk, akkor nőies, kedves, aranyos, gondoskodó

- nem áll szóba suttyókkal, felismeri a "high quality man"-t

- akar és tud is tenni egy kapcsolatért

- hűséges

- törődik a párjával és ezt tőle is elvárja

- tartós kapcsolatban gondolkozik, lehetőleg családot is akar, bár ez nem feltétel


Szóval valami ilyesmi

2021. okt. 10. 20:42
 10/26 A kérdező kommentje:
#8 Igen, a másik opció, hogy hosszú távú kapcsolat végeztével lehet képbe kerülni egy ilyen nőnél. De itt is gyakori, hogy már 2 héttel a szakítás után az új pasival van, ami csak úgy lehet, hogy már előtte is képben volt, vagy a rossz tapasztalatai miatt megkeseredett és már nem biztos, hogy beleesik a normális kategóriába.
2021. okt. 10. 20:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!