Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak normális barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak normális barátnőt ha minden normális nő párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Korábban is tudtam, hogy ez a helyzet, a környezetemben is ezt tapasztalom. Minden számomra vonzó nő foglalt.

Nemrég találtam ezt a videót, ami gyakorlatilag ugyanezt mondja:

[link]


Na most ha ez igaz, akkor hogy a fenébe találjak 30 év feletti férfiként normális nőt. Merthogy gyanítom, hogy ezeknek a bizonyos normális nőknek a 98%-a 30 éves korára vagy házas, esetleg még anyuka is, vagy legalább boldog párkapcsolatban él.


Tudom, hogy a kérdés provokatív, de ez a tapasztalatom, a videóban a csávó pedig csak megerősítette ezt.

Őszintén kíváncsi lennék konstruktív véleményekre.



#nő #high quality woman
2021. okt. 10. 20:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%
#9, Majd azt én eldöntöm, hogy kivel állok szóba vagy akarok-e éppen kapcsolatot vagy ha van akkor tenni akarok-e érte és megéri-e. Szóval ez a high quality woman/man egy BAROMSÁG.
2021. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
#9 Akkor veled nem fog szóba állni, szóval várhatsz rá....
2021. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
28%

#8

Miért lenne túlzó általánosítás? Egyáltalán nem az,többségben valóban ez a helyzet.Akinek van némi önkritikája,és magába néz,az el kell hogy ismerje.

Nem szégyen ez...valahol ha megnézed az embereket senki sem normális,mindenkinek van valami beütése.Főleg a mai világba. És igaz vannak boldog házasságok,jó kapcsolatok,de a többség csak elviseli a másikat,és együtt él lakótársként vele.Csak meg kell nézni az itt feltett kérdéseket házasság-probléma témában.

És nyilván egy válás során lehet ártatlan az egyik fél...de az is nagyon ritka,mert egy házasság két emberről szól,és ahhoz is legtöbbször két ember kell hogy elromoljon.Aki látszólag ártatlan,az is elkövethet olyan hibát,hogy nem tett elég energiát,figyelmet a házasságba,és ez is vezethet hanyatláshoz,a másik fél hibáihoz.

Úgyhogy egy elvált nő sem biztos hogy főnyeremény...lehet a volt férjed nem így vélekedne,ahogy magadról írtál!

2021. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%

#13 Én meg azt kérdezem, miért lenne valaki automatikusan "hibás" a válásnál? Sokszor van, hogy nem egy irányba fejlődnek, elhidegülnek, más célok lesznek fontosak. Nem feltétlenül arról van szó, hogy az egyik elviselhetetlen, a másik meg tűri.

Van aki 30-35 között jön ki egy tartós kapcsolatból, mert az egyik fél mondjuk gyereket akar, a másik nem, stb. A szakítás mivel jobb, mint egy válás? Vagy akkor aki szakít, az is selejtes? Csak az a normális aki az első párja mellett öregszik meg? Szerintem nem.

2021. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
#9 Persze, hogy te döntöd el, én is ezt írtam. De amúgy meg nem látok logikát a kommentedben, indulatot annál inkább.
2021. okt. 10. 21:14
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
Millió és egy fajta életút van. Ez olyan szintű leegyszerűsítése a teljes képnek, ami káros a józan ítélethozásra is. Ha valaki érdekel, akkor miért nem hagyod hogy elmesélje az addigi útját és a motivációit annak teljességében? Sokkal közelebb kerülsz az igazsághoz, mint ilyen idióta skatulyákkal.
2021. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
72%

Egy normális nő is szakít néha, akkor abban a 2 hétben kell rá lecsapni, amíg egyedül van.

Amúgy én 29 évesen jöttem össze a későbbi párommal, és én is azt tapasztaltam, hogy férfiban is igaz, hogy aki ennyi idős az már általában selejtes. Vagy nagyon ronda, kommunikációképtelen vagy elviselhetetlen, vagy csak kalandot akar, nem akar megállapodni. Szerintem a nőknek sem könnyebb a párkeresés.

2021. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondol senki asszatok meg, hogyha valaki 30 felett épp egyedülálló jó ideje, az egyáltalán nem biztos, hogy defektes. Mi van, ha olyan környezetben él, dolgozik, ahol nincs egyszerűen lehetősége nőt megiserni? Vannak kb. férfi munkahelyek, olyan települések, főleg falvak/községek, amik minimum 80-90 kmre vannak egy nagyobb várostól. Ha dolgozik egész héten, majd pont azt a 2 szabadnapot fogja arra elbaxni, hogy időt, pénzt, energiát nem sajnálva utazgasson be a nagyobb városba. Vagy egyszerűen arra sem gondoltok, hogy egy ember igényes, megfontolt, nem jön össze akár évekig sem valakivel, csak hogy legyen valakije? LOL. F
2021. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

#17 Én nem állítom, hogy a nők sokkal jobb helyzetben vannak. A férfiak közt is rengeteg a selejtes.

Annyi egyértelmű előnyük van a nőknek, hogy szexre bármikor találnak valakit, ha akarnak. Ez férfiaknál nagyon nem így van. De ez a kérdés most nem is a szexkapcsolatokról szól.

2021. okt. 10. 23:32
 20/26 anonim ***** válasza:
43%

#18

Ezek mind csak kifogások. A társadalmi norma az, hogy a férfiak és nők összeállnak, egy párt alkotnak, összekötik az életüket, családot alapítanak. Még manapság is ez a jellemző. A párkapcsolat mindenképp. Akinek ez 30felett hosszú ideje nem jött össze, azzal valami probléma van.

2021. okt. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!