Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok, de nem fogom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok, de nem fogom meg a pasikat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

A külsőmet illetően nincs baj, kezdeményeznek a pasik. Viszont 1-2 randinál többet nem akarnak velem. Volt két hosszutavu kapcsolatom, ott sem voltak szerelmesek belém. Ugyanez van a barátaimmal. Nem fogom meg őket, én keresem, én teperek.


Ha hiszitek ha nem, pszichológushoz is jártam, és lövése sincs mi lehet a baj velem.


Kiskorom óta introvertalt vagyok, és ki voltam közösítve. Nem vagyok nyávogós, olvasott vagyok, humoros, de valami mégsem jó. Olyan, mintha hiányozna belőlem a tűz, vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg. Próbálok flörtölni is, de semmi.


Onnan gondolom, hogy kulsore nincs baj velem, hogy amíg nem ismernek, addig közelednek felém meg meg akarnak ismerni. És utána fordul.


Volt, hogy megkérdeztem ismerőseimet, hogy oszinten mondják meg, mi lehet a baj, de nem tudtak mit mondani.



Egyre jobban bánt a dolog, mert nem tudom mit tehetnék. Megint volt egy eset, csomót szemeztünk a sráccal, rengeteget méregetett, zavarban volt, majd egy randiig jutottunk és inkább eltűnt.


A hosszutavu kapcsolatomban 2 évig csaltak, és nem volt belém szerelmes, csak jó embernek tartott.



Igazábol en magam sem tudom, milyen tanácsokat várok, de nem tudom mit tehetnék még


2021. aug. 25. 11:34
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Akkor annyit mondanék még, hogy rossz embereket fogtál ki.

Olyanokat akik csak a külsőre mentek és a gyors kielégülés volt a céljuk.

Mivel te nem az "első randin csók (és szex)" típus vagy így már nem is akartak energiát és időt fektetni a dologba.

Főleg azért nem mert nézhetsz ki jól, de lehet annyira nem, hogy ezeknek a pasiknak "megérje" komolyabban is foglalkozniuk veled, mert szimplán csak alkalmit akarnak.

A személyiség meg nagyon sokat számít, mégha a külső vonzalom meg is van. Egy nagyon jó csaj is válhat hirtelen olyanná, hogy "nem tetszik", mert nem olyan a személyisége vagy csak egyszerűen nem egyezik az ízlésünk szinte semmilyen téren és fordítva is lehetséges mindez.

Szóval összefoglalva lehetsz te külsőre vonzó, lehetsz kedves és aranyos, jó személyiséggel megáldva, attól még nem biztos, hogy sok embernek fogsz tetszeni.

2021. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!