Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, miért szól a "listátok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért szól a "listátok" mr. perfektről, ha a "túl jó" pasikat elkerülitek?

Figyelt kérdés
Illetve miből gondoljátok, hogy a számotokra álompasi akit ugye messzire kerültök, egyáltalán titeket választana, vagy maradjunk reálisak, egyáltalán észrevenne titeket?
2021. ápr. 22. 07:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Mi van?
2021. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

A "perfekt" nem azt jelenti számukra, mint a te gondolkodásodban. Ahogyan a "jó pasi", sem.


Egy nőnek olyan férfira van szüksége, akinek teljesen ki mer tárulkozni, akivel kölcsönös a bizalom, és a szeretet. A külső pedig nem elsődleges, ugyanis a nők nem olyan vizuálisak, mint a pasik.


Üdv, egy férfi.

2021. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
Te elhiszed nekik, hogy elkerülik a túl jó pasikat? Mind ugyanazokra hajtanak.
2021. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Na, ti se tudjátok, ma épp miért kössetek a nőkbe. Most a tökéletesen keressük, sőt csak azzal jövünk össze, vagy kerüljük őket? Az összes együtt nem megy.

Egyébként a listák eltérőek, mert sokféle prioritás létezik. Az én "listám" jórészt belső tulajdonságokról szól, bár régóta nem keresek párt. De mikor kerestem, odamentem ahhoz, aki szimpatikus volt és beszélgetést kezdeményeztem. Így lett a kapcsolatom.

2021. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

napi agymosott frusztralt incel??


1. nem szol a listank ‘mr. perfekttol’. attol meg, hogy te valoszinuleg annyira selejt vagy, hogy egyetlen ilyen listas pontnak sem szoktal megfelelni, az a pasi, aki megfelel, nem mr perfekt, egyszeruen csak normalis.


2. nem keruljuk a tul jo pasikat, eleve ilyen alig akad, az en ismerosi koromben pl. egy darab nincs. es attol meg, hogy kulsore valaki fullos pasi, egyaltalan nem biztos, hogy belsore vonzo es akarnank tole barmit is.


3. nem vagyok benne ‘biztos’ hogy engem valasztana, mert eleve nem versenyzek csavokert, hogy neki engem valasztania kelljen barmilyen szituacioban is. eszrevenni eszre fog, mert jol nezek ki, jo a megjelenesem, stilusom, vicces vagyok es jo tarsasag.


ennyi, mostmar erre kicsaphatod, hogy legyen valami oromod is az eletben.

2021. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek az utolsóval

Nevetséges ami itt megy 🤦‍♀️😅

Egyik héten nekünk csak a tökéletes kell és nem adunk esélyt másnak, most meg csak keressük őket és álmodozunk róluk?! 😅😂😂😂

Mindenkinek más a "tökéletes"

Van akinek az a tökéletes ami másnak átlagos vagy még az sem

Ez nonszensz

De nyilván mindenki a "legjobbat" akarja.

De közel sem elérhetetlenek ezek.

2021. ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem kell leharapni a fejem, pusztán az itt olvasottak alapján állitottam össze a kérdésem heves kuncogás mellett, ami most is tart :D
2021. ápr. 22. 08:34
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is vicces hogy ilyen nőtlen, elkeseredett emberek vannak itt akiknek ez a napi örömforrás, hogy ilyen ostoba kérdéseket tehet fel 😅😂😂😂

Jó unalmas lehet az életed 😂

2021. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom te vagy az a túl jó pasi, akit kerülnek. Az még nem fordult meg a fejedben, hogy talán...nem vagy jó pasi?
2021. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!