Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mért van az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mért van az hogy a visszahúzódó fiukat messziről elkerülitek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

biztosan konzervatív vagyok, de szerintem a férfi dolga a kezdeményezés, nekem éppen ezért félénk fiúval nem volt dolgom, de nem hiszem,hogy mindenki ugyanígy gondolkozna, mint én.


22N

2012. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Na le írnám a személyes példámat. Tavaly (9.-ben) tetszett egy fiú. Nagyon! Nem hittem volna, hogy én is tetszem neki. Hosszú a story, de az biztos hogy tetszettem neki. (tesóm jelen volt amikor ezt bevallotta, de a tekintetéből is levettem, meg az osztálytársait küldözgette utánam)

Később megtudtam, hogy azért nem mer lépni, mert még nem volt csaja, meg szűz (pedig a suli legjobb pasijának számított)

És én még ezek után is oda voltam érte.

Na volt egy sulibuli, ahol a bnőim 'viccesen' megkérték hogy kérjen már fel.(nem én kértem hogy mondják meg neki)

De ő ezt a lehetőséget is kihagyta, mondván hogy ő 'nem tud táncolni'. Na itt én akaratom ellenére is kiábrándultam belőle. És senki ne mondja 'miért nem léptem én?' hát jó hogy már nem...

Jól tudta hogy oda vagyok érte, meg minden, az sem zavart hogy szűz, de ráébredtem nem való nekem az ilyen fiú.. :) és utólag örülök hogy annyiba maradt a dolog. Azóta már van egy barátom, egy merész tökös kiscsávó, magabiztos, tapasztalt, vigyáz rám.

2012. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1) Mert a lányok szeretik a magabiztos fiúkat.

2) Mert sok esetben a lányok is visszahúzódóak, és nem mernek kezdeményezni.

3) Mert a lányok szeretik ha udvarolnak nekik és nem pedíg fordítva.


Szóval, szedd össze a bátorságod, hiszen egyszer élsz, és semitt sem veszíthetsz, még akkor sem ha kikosaraz. Max egyel tapasztaltabb leszel! ;)

2012. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

Azért, mert a nyámnyila gyáva, tudatlan táncolni sem tudó fiúkból elegünk van. Hogyan számítsunk rájuk az életben, ha szükség van rá?

Tudatlan. Nem ismeri a női lelket, nem képezi magát, mert otthon ücsörög. Nem ismeri a szerepköröket. Nem tudja, hogy mire van szüksége egy lánynak. Azt várja, hogy a sült galamb a szájába repül. Gyáva, egy lánytól is fél. Nem tudja elviselni a kudarcokat, pedig az élet teli van vele.

Arra vár, hogy a lány kezdeményezzen. Ha kudarc, hát viselje a lány. És sorolhatnám tovább a negatív dolgokat ezekről a síró pityogó fiúkról. Délelőtt írta egy fiú, hogy ő milyen macsó, meg kigyúrt, de nincs csaja, mert fél a visszautasítástól. Kérdem én, milyen macsó az ilyen?

Különben is nem úgy kell egy lányt megfogni, hogy szia, jársz velem? Nem! Akkor a kurv. anyád.

Nem kell járni, hanem érdekessé kell tenni magad és akkor a lányok választanak, és odacsapódnak melléd úgy, hogy észre sem veszed. Mit kezdenék egy unalmas ptyhüdt alakkal?

2012. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én unalmas, félénk, táncolni sem tudó kisfiú vagyok, de egész nap szexelnék. XD
2012. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

20:33


Te baromságokat írtál. Normális nő ugyanolyan szinten kezdeményez, mint egy férfi.


Akkor most nézzük a te hozzászólásod másik oldalát, a lányok miért nem kezdeményeznek:


A nyámnyila gyáva, tudatlan táncolni sem tudó (mert a tánc létfontosságú) lányokból elegünk van. Hogyan számítsunk rájuk az életben, ha szükség van rá?

Tudatlan. Nem ismeri a férfi lelket, nem képezi magát, mert otthon ücsörög. Szopja ki a kisujjából, hogy mit kell tenni, hogyan kell viselkedni és kezdeményezni. Azt várja, hogy a sült galamb a szájába repül. Gyáva, egy fiútól is fél. Nem tudja elviselni a kudarcokat, pedig az élet tele van vele.

Arra vár, hogy a fiú kezdeményezzen. Ha kudarc, hát viselje a fiú. És sorolhatnám tovább a negatív dolgokat ezekről a síró pityogó lányokról.

Érdekessé kell tenni magad (hogy hogyan, azt úgy tanulod meg, hogy kiszívod a kisujjadból) és akkor a fiúk választanak. Mit kezdenék egy unalmas petyhüdt alakkal.

2012. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

20:12


Te is hülyeséget írtál. Már egyenjogúság van. Szóval azok, hogy a fiúnak kell kezdeményezni, meg hogy a lány választ, azok csak feminista dumák, amik felsőbbrendűnek állítják be a nőket. (Holott közel sem így vannak a dolgok).


20:19


Itt egyértelműen neked kellett volna lépned. (De mindenesetre megnéznélek én majd 10 év múlva, amikor egy rosszat szólsz és agyonver téged az alfahím barátod...) :)

2012. nov. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20:19: nah ácsi. Most erre annyit írnék, hogy apám egy 'ártatlan' fiú volt minden szempontból. És egy alkoholista disznó lett, aki ott alázza meg anyut ahol akarja, szóval ne írkálj már hülyeségeket. Amúgy meg lesz@rom ki mit gondol, tőlem egy pasi se várja el hogy lépjek, mert nekem ez nem jön be. Punktum!
2012. nov. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os akkora baromságot írtál, hogy kapsz érte egy pacsit.
2012. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

05:50 Megérdemled, hogy örökre egyedül maradj.


9-es pont te ugatsz annak ellenére, hogy rendkívül nagy baromságokat írtál?!

2012. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!