Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, miért szól a "listátok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért szól a "listátok" mr. perfektről, ha a "túl jó" pasikat elkerülitek?

Figyelt kérdés
Illetve miből gondoljátok, hogy a számotokra álompasi akit ugye messzire kerültök, egyáltalán titeket választana, vagy maradjunk reálisak, egyáltalán észrevenne titeket?
2021. ápr. 22. 07:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Az :'(
2021. ápr. 22. 08:48
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

‘heves kuncogas’


elkepzelem az alfahimet, aki hevesen KUNCOG, mikozben gyakorira irogatja a provokativnak szant, valojaban csak ostoba kerdeseit. na jo KUNCOGAST, legalabb ennyi oromod legyen az eletben.

2021. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
többi részét nem olvastad annak amit irtam? :)
2021. ápr. 22. 10:03
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Két, egymásnak ellentmondó "itt olvasott" dologból összeollóztál egy tökéletesen értelmetlen kérdést, és azon kuncogsz, hogy a végeredmény silányságát egyesek szóvá teszik? Khm, orvos látott már, kérdező?
2021. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Max a magukat "mr. Perfect" - nek gondolókat kerülöm.

Van ilyen családi ismerősöm. Olyan punc1 szemei vannak mint Mészárosnak, nem fürdik, szakadt cuccokban jár, pikkelysömörös az egész teste. Ő is ilyen kis kuncogós mint te.

2021. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Tudtam én h új dolgokat tudok meg magamról megint :D
2021. ápr. 22. 10:37
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Félreértesz valamit. Én például az objektíve nagyon jó pasikat elkerülöm mert tudom, hogy tőlem max szexet akarnak, vagy azt sem. De nem is rájuk csorgatom a nyálamat, nekem az átlagos külső bőven elég, de szeretem ha a pasi férfias és bejövök neki és tesz lépéseket.
2021. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként ugyanezt csináljuk, nem? Én tuti! Ha meglátnánk a "tökéletes" nőt, akkor "úgysem én kellek" vagy "nézz rá, kamuprofil az ilyen" vagy "sajnos mind aki ilyen, kapcsolatban van úgyis". Én sem szólítanám meg a tökéletes nőt, mert én nem vagyok tökéletes hozzá.
2021. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%
En jartam mr perfekttel nagyon menonek ereztem magam de Visszagondolva nem volt olyan jo mert folyton megfelelesi kenyszerem volt 3szor meggondoltam mit mondok mit teszek stb, meg mindig azon aggodtam hogy nem szeret sokat sirtam hogy miert nem ir mar szoval onbizalomhiany es egyeb adottsaghianyok eseten nem jo felulvalasztani
2021. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kerülöm el a tökéletes férfiakat, majd ők eldöntik, hogy kellek e nekik.
2021. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!