Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha egy fiú többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú többet érez, ti viszont nem, akkor minek örültök jobban, ha jóban maradtok, vagy ha elkerülitek egymást?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nagyon megkedveltem, eleinte csak vonzónak találtam, majd szép fokozatosan elkezdett komolyabban és érdekelni, ezt ő már tudja, és megmondta, hogy részéről nem lesz több ebből, mert nem úgy érez, amit én megértek és elfogadom, mert végül is nem tehet róla, hogy ez a helyzet. Annak örülnék, ha ettől függetlenül továbbra is jóban maradnánk, többé már nem fogok úgy közeledni hozzá, de szeretem a társaságát. Nem érzem megalázónak a helyzetet, nem tört meg az önbizalmam, sok lány van, akinek bejövök, nem lesz nehéz másikat találni, viszont ilyen lányt, ilyen embert mint ő soha többet nem találnék.
2016. szept. 17. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem megpróbálhatjátok. Velem is volt ilyen, de hosszútávon sajnos nem működött. Én voltam a lány, megbeszéltük, hogy attól, hogy nem viszonzom az érzéseit jóban maradunk. Aztán végül ő nem bírt velem többet találkozni, amikor nekem lett valakim. De én a mai napig sajnálom, hogy nem tudta elfogadni, tényleg barátomnak éreztem.
2016. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első... te voltál a lány? Múlt időben? :D


30/F

2016. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván van akit zavarna van akit pedig nem. Itt az a lényeg, hogy ez a konkrét lány hogy vélekedik erről.
2016. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 Nővé értem! 😁
2016. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tartanám a pasival a távolságot. :/
2016. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!