Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok, de nem fogom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok, de nem fogom meg a pasikat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

A külsőmet illetően nincs baj, kezdeményeznek a pasik. Viszont 1-2 randinál többet nem akarnak velem. Volt két hosszutavu kapcsolatom, ott sem voltak szerelmesek belém. Ugyanez van a barátaimmal. Nem fogom meg őket, én keresem, én teperek.


Ha hiszitek ha nem, pszichológushoz is jártam, és lövése sincs mi lehet a baj velem.


Kiskorom óta introvertalt vagyok, és ki voltam közösítve. Nem vagyok nyávogós, olvasott vagyok, humoros, de valami mégsem jó. Olyan, mintha hiányozna belőlem a tűz, vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg. Próbálok flörtölni is, de semmi.


Onnan gondolom, hogy kulsore nincs baj velem, hogy amíg nem ismernek, addig közelednek felém meg meg akarnak ismerni. És utána fordul.


Volt, hogy megkérdeztem ismerőseimet, hogy oszinten mondják meg, mi lehet a baj, de nem tudtak mit mondani.



Egyre jobban bánt a dolog, mert nem tudom mit tehetnék. Megint volt egy eset, csomót szemeztünk a sráccal, rengeteget méregetett, zavarban volt, majd egy randiig jutottunk és inkább eltűnt.


A hosszutavu kapcsolatomban 2 évig csaltak, és nem volt belém szerelmes, csak jó embernek tartott.



Igazábol en magam sem tudom, milyen tanácsokat várok, de nem tudom mit tehetnék még


2021. aug. 25. 11:34
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
88%

ugyanilyen vagyok, csak pasi és nem cukifiú.


Ha úgy tudsz lefeküdni este, hogy "én tettem a dolgokért", akkor ne görcsölj. Képzeld, amikor ismerkedem, nekem is olyanok a beszélgetéseim, hogy ÉN érdeklődöm, érdekesnek kell lennem, beszélgetést kell fenntartanom, a másik csak reagál, sosem keresnek, sosem érdeklődnek és egy idő után megalázó stb. Barátok szintén, soha nem kérdezték meg hogy vagyok, de amikor szórakoztatni kellett őket, akkor jó voltam.


Nekem is annyit mondott pszichológus, hogy "majd alakul, nincs velem baj".


Tök oké, hogy szép vagy, de az egy dolog. Szerintem ne görcsölj ezen, mert tuti lesz olyan pasi, aki nem csak a szépséged iránt fog érdeklődni, hanem tényleg többet akar. Mondom úgy, hogy ugyanezeket tapasztalom, mint te


31f

2021. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Noren1989 ***** válasza:
78%
Egy személyiség növesztése sokat segíthet.
2021. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
69%
Na majd itt! Írj ki kérdést nőként hasonló tartalommal. Én gyakran megteszem, lazán 30 privát jön rá egy nap alatt. Férfi vagyok vagy nő? Ki tudja? 😎
2021. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 VincentLaw ***** válasza:
73%

Mondanám, hogy ismerkedjünk. Ilyet még úgysem írtam itt :D


33f

2021. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
85%
Igen, en is inkább azt emeltem volna ki hogy nem a jo embereket talalod meg
2021. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
86%

"Volt, hogy megkérdeztem ismerőseimet, hogy oszinten mondják meg, mi lehet a baj, de nem tudtak mit mondani."

Ismerőseid nem is fognak erre mit mondani, mert nem akarnak megbántani. Elárulok egy kis "titkot": mi férfiak nem a szép nőkre bukunk, hanem a szexi nőkre. Ez így elsőre talán hülyén hangzik, mert elvileg a kettő ugyanazt jelenti, de mégsem ugyanaz. Te "csak" szép vagy, de nem vagy szexi. Valami hiányzik, ami talán már a testbeszédeden is látszik és ezért van az amit írtál, hogy "amíg nem ismernek, addig közelednek felém meg meg akarnak ismerni. És utána fordul". Azt kellene megtalálni, hogy mi az, ami hiányzik belőled?

2021. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
58%

magyarázd már el muci, hogy SZERINTED mi a szexi?


Mert ha a magamutogatás, viháncolás, kancsalítás (most ez a divat), a szájszopogatás hajcsavargatással, az nálam pl nem "szexi" hanem gáz.

2021. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván a személyiségeddel és/vagy a kisugarzásoddal van a baj.



Saját pelda: magamat egy vidám, mosolygós, közvetlen embernek tartom de önbizalomhiányos vagyok és ezért sokszor idegenekkel a valódi énem nem tud "kijönni".


Nemrég idegenektől kaptam nem túl kedves visszajelzest. Akkor találkoztunk először, véletlen.


És elmondták (pontosabban egy baratnőmnek mesélték) hogy olyan érzésük volt mintha lenézném őket, stb. Elmondták miket tapasztaltak velem kapcsolatban.


Es bár nem esett jól, de örülök neki, mert legalább kiderült. Es ha mások így látnak (barataim is meg tudtak erősíteni hogy sokszor másmilyen vagyok másokkal, nyilvan velük nem) akkor valószínűleg ezert nem jön össze ez vagy az kapcsolati téren. Mert akkor valószínű masoknak is ez jön le.


Nem jó a kisugarzásom stb.


Mindegy hogy amúgy milyen vagyok ha ők nek ezt látják.


Szóval igazából kellett ez a pofon.

Es most igyekszem dolgozni az önbizalmamon, a kisugarzásomon, igyekszem nem agyalni, nem felvenni ezt a rossz álarcot, hanem igyekszem mosolygósabb es kedvesebb lenni (amilyen legbelül vagyok).


De ehhez kell az hogy mások elmondják mit gondolnak.

2021. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
58%

Rosszul választasz. Hiába írod, hogy szép vagy, valamiért mégsem szereted/tiszteled magad eléggé. Az emberek többsége sosem lesz belénk szerelmes, sőt ha azt nézzük, van mindenkinek vagy 500 ismerőse, de abból csak 2-3 barát, meg van pár, aki haver.


Egyszerűen nem érdemes olyanra időt vesztegetni, aki "barátként" nincs ott a bajban, vagy a párod, és megcsal. Főleg nem 2 évet.

2021. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
74%
17: Cicavirág, szexi az, amitől valaki (az ellenkező neműek számára) szexuálisan vonzó. Amivel fel tudja kelteni a figyelmet és meg is tudja tartani. Ilyen pl. a testbeszéd, a viselkedés.
2021. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!