Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok, de nem fogom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok, de nem fogom meg a pasikat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

A külsőmet illetően nincs baj, kezdeményeznek a pasik. Viszont 1-2 randinál többet nem akarnak velem. Volt két hosszutavu kapcsolatom, ott sem voltak szerelmesek belém. Ugyanez van a barátaimmal. Nem fogom meg őket, én keresem, én teperek.


Ha hiszitek ha nem, pszichológushoz is jártam, és lövése sincs mi lehet a baj velem.


Kiskorom óta introvertalt vagyok, és ki voltam közösítve. Nem vagyok nyávogós, olvasott vagyok, humoros, de valami mégsem jó. Olyan, mintha hiányozna belőlem a tűz, vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg. Próbálok flörtölni is, de semmi.


Onnan gondolom, hogy kulsore nincs baj velem, hogy amíg nem ismernek, addig közelednek felém meg meg akarnak ismerni. És utána fordul.


Volt, hogy megkérdeztem ismerőseimet, hogy oszinten mondják meg, mi lehet a baj, de nem tudtak mit mondani.



Egyre jobban bánt a dolog, mert nem tudom mit tehetnék. Megint volt egy eset, csomót szemeztünk a sráccal, rengeteget méregetett, zavarban volt, majd egy randiig jutottunk és inkább eltűnt.


A hosszutavu kapcsolatomban 2 évig csaltak, és nem volt belém szerelmes, csak jó embernek tartott.



Igazábol en magam sem tudom, milyen tanácsokat várok, de nem tudom mit tehetnék még


2021. aug. 25. 11:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
27%
Szürke a személyiséged ami nem ad ingert az embereknek. Gondolom randikon mindig a másik fél beszél te meg savanyú képpel hallgatsz, csak elszenvedője vagy az eseményeknek.
2021. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt szoktam mondani az ilyen esetekre, hogy próbálj meg visszajelzèst kèrni a randi partnereidtől.


Innen messziről , ha eljutottok a randiig is szoktak veled flörtölni valóban nem a külső a baj, hanem a belső , a szemèlyisèg, egyéb belső tulajdonsàgok miatt nem jön össze a dolog

2021. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem semmi ba nincs veled.

Nem vagy esetleg kiabálós, ha kapcsolatban vagy?

2021. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
80%
Ha szép vagy akkor a probléma a viselkedés vagy a személyiséged lehet, de látatlanba azért ezt nem tudja senki.
2021. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
77%

Olyat kell találni aki igy szeret ahogy vagy.

Csak próbálkozz tovább és amiben tudsz abban fejlődj.

2021. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem pont csak az a baj veled, hogy önmagadban keresed mindig a hibát. Miért gondolod, hogy te vagy a felelős, mert megcsaltak, meg nem voltak beléd szerelmesek? Miért te vagy a hibás, mert komolytalan szándékú randipartnereket fogtál ki? Ezek az emberek egy másik nővel ugyanígy bántak volna.


Lehet, hogy a külsőd nem igazán tükrözi a személyiségedet, és ez meglepett pár embert az ismerkedés során, mert mást feltételeztek rólad... Ki tudja. De ez nem a te hibád.


Ha folyton magadban keresed a hibát, akkor ennyi erővel folyton másokban is kereshetnéd. Ők olyan tökéletesek szerinted?

2021. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Testi kontaktus, intimitás könnyen megy neked? Nem okvetlen a szexre gondolok, csak a másikhoz simulni, összebújni vele.

És lelkileg? Nem lehet, hogy túl zárkózott vagy, és egyszerűen elutasítónak érzik a viselkedésedet?

2021. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem semmi nincs, szimplán még nem találtad meg a hozzád illő férfit. Nyitott maradj és járj emberek közé, majd lesz aki pont ilyennek szeret.
2021. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Milyen viselkedést/tetteket vársz el a másiktól?

Mik azok a dolgok amiket tudod h megkéne tenned de inkább mégse, aztán csodálkozol az ismétlődő ugyanolyan eredményeken?

2021. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%
Én ismerek egy lányt itt, bár gyönyörű, viszont egy sótlan szótlan, csendes, kis mulya. Sosincs semmiről véleménye, nem kommunikatív egyáltalán, DE sok férfi mégis kezdene vele, erőltetik a randikat, a kapcsolatot, mert teljesen a külsőségre mennek. Mindegy hogy egy egészségeset nem tudnak a csajjal beszélni, legalább szép. És ez egy kisváros, más városból járnak át hozzá randizni, hozzák, viszik. Tehát nem tudom elképzelni, hogyha legalább állítsod szerint szép vagy és csinos, miért nem jön össze semmi
2021. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!