Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok, de nem fogom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok, de nem fogom meg a pasikat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

A külsőmet illetően nincs baj, kezdeményeznek a pasik. Viszont 1-2 randinál többet nem akarnak velem. Volt két hosszutavu kapcsolatom, ott sem voltak szerelmesek belém. Ugyanez van a barátaimmal. Nem fogom meg őket, én keresem, én teperek.


Ha hiszitek ha nem, pszichológushoz is jártam, és lövése sincs mi lehet a baj velem.


Kiskorom óta introvertalt vagyok, és ki voltam közösítve. Nem vagyok nyávogós, olvasott vagyok, humoros, de valami mégsem jó. Olyan, mintha hiányozna belőlem a tűz, vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg. Próbálok flörtölni is, de semmi.


Onnan gondolom, hogy kulsore nincs baj velem, hogy amíg nem ismernek, addig közelednek felém meg meg akarnak ismerni. És utána fordul.


Volt, hogy megkérdeztem ismerőseimet, hogy oszinten mondják meg, mi lehet a baj, de nem tudtak mit mondani.



Egyre jobban bánt a dolog, mert nem tudom mit tehetnék. Megint volt egy eset, csomót szemeztünk a sráccal, rengeteget méregetett, zavarban volt, majd egy randiig jutottunk és inkább eltűnt.


A hosszutavu kapcsolatomban 2 évig csaltak, és nem volt belém szerelmes, csak jó embernek tartott.



Igazábol en magam sem tudom, milyen tanácsokat várok, de nem tudom mit tehetnék még


2021. aug. 25. 11:34
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
61%
Egy kommentre sincs reakciója, ez is sokat elmond
2021. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
57%

#21 Lehet, hogy nem a gép előtt él. :)


Amúgy őszintén érdekelne, miért pontoztok le mindenkit, aki azt írja, hogy rosszul választ? Szerintem simán benne lehet a pakliban, hogy csak olyannal megy el randizni, aki az érzelmileg elérhetetlenebb kategória számára.

2021. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan ez történik velem is. Én már 27 éves vagyok és nem jöttem még rá. Nekem kicsit tovább tart de egy idő után nem tudom fenntartani az érdeklődésüket. Idegenektől is megkapom hogy jó a kisugárzásom. Érdekes is vagyok valami miatt mégsem tart tovább 1-2 hónapnál.
2021. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
69%

21


egyes emberek életet élnek és nem azt várják egész nap, hogy kinek a szánalmas kommentjére lehet fröcsögni....jézusom...

2021. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
84%

hagyjuk már ezt a saját magunk hibáztatását, meg a "nem vagyok érdekes" dolgot.


A beszélgetés, ismerkedés nem abból áll, hogy te körbeugrálsz valakit, a másik meg max levegőt vesz és te ettől a produkciótól leszel érdekes, majd ha szépen ugráltad körbe, belédszeret.


A beszélgetés 2 oldalú dolog. Ha azt érzem, hogy 1 oldalú és a másik max reagál, kommunikálni nem tud, nincs érdeklődése és sorolhatnám, akkor nem is tudom kettőnk közül ki az unalmas...

2021. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
45%
#24 akk neked nem sok életed van ugye
2021. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
82%
Én olyan embereknél vettem észre ezt, akik alapvetően pesszimisták, sokat panaszkodnak, negatív a kisugárzásuk. Lehet te is ilyen vagy.
2021. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
88%

Elég sok oka lehet, amiket ennyiből nem feltétlen lehet kikövetkeztetni. Igazából csak tippelni lehet mi a baj veled belsőre. Hát az én tippem az hogy talán egyrészt túl görcsösen, màsrészt túl ringyósan viselkedsz férfiakkal, ami eléggé visszataszító egy csinos nő esetében is. Javíts ki ha tévednék, abból gondolom hogy írtad hogy sokat töröd magadat flörtöléssel és ismerkedsz sokakkal, és ha a férfiak azt látják egy nőn hogy az bárkivel flörtölget, fűvel-fával jópofizik az nem vet rá jó fényt. Ellenkezőleg, visszataszítja az embereket attól hogy komolyat akarjanak tőled.

De más személyiség problémák is lehetnek, amiket nem ismerhetünk.

2021. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
76%

Ötletbörze:

- testszagod van

- lapos beszélgetőpartner vagy, aki mellett sok a csend, ha a másik nem beszél szinte helyetted is

- nem mosolyogsz, nem nevetsz

2021. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
70%

Erősen maga fölé választ mindig a férfiakból.

Szerintem jó nő ő, csak talán nem annyira, mint amennyire magáról gondolja.

2021. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!