Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok, de nem fogom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok, de nem fogom meg a pasikat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

A külsőmet illetően nincs baj, kezdeményeznek a pasik. Viszont 1-2 randinál többet nem akarnak velem. Volt két hosszutavu kapcsolatom, ott sem voltak szerelmesek belém. Ugyanez van a barátaimmal. Nem fogom meg őket, én keresem, én teperek.


Ha hiszitek ha nem, pszichológushoz is jártam, és lövése sincs mi lehet a baj velem.


Kiskorom óta introvertalt vagyok, és ki voltam közösítve. Nem vagyok nyávogós, olvasott vagyok, humoros, de valami mégsem jó. Olyan, mintha hiányozna belőlem a tűz, vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg. Próbálok flörtölni is, de semmi.


Onnan gondolom, hogy kulsore nincs baj velem, hogy amíg nem ismernek, addig közelednek felém meg meg akarnak ismerni. És utána fordul.


Volt, hogy megkérdeztem ismerőseimet, hogy oszinten mondják meg, mi lehet a baj, de nem tudtak mit mondani.



Egyre jobban bánt a dolog, mert nem tudom mit tehetnék. Megint volt egy eset, csomót szemeztünk a sráccal, rengeteget méregetett, zavarban volt, majd egy randiig jutottunk és inkább eltűnt.


A hosszutavu kapcsolatomban 2 évig csaltak, és nem volt belém szerelmes, csak jó embernek tartott.



Igazábol en magam sem tudom, milyen tanácsokat várok, de nem tudom mit tehetnék még


2021. aug. 25. 11:34
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem érdeklődsz a másik iránt, tehát nem kérdezel tőle, nem reagálsz arra amit mond, nem látszik rajtad, hogy valóban élvezed a beszélgetést, akkor a normális férfiak, akik nem csak szexre hajtanak (mert akkor kizárólag azt mondanák amit hallani szeretnél) nem fogják veled tovább folytatni a dolgot.

Én mindig az alapján tudom, hogy valóban érdeklem e a lányt, hogy ő is kérdez, illetve ő is beszélgetést kezdeményez: pl. rámír és nem csak én keresem folyton. Ha ez a két dolog nincs meg akkor nem foglalkozom vele tovább.

2021. aug. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
76%
Uncsi vagy.
2021. aug. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen az, ha a pasik top 1%-ából akarsz választani.

Pszichológushoz árás a vége.

2021. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
62%

31


Basszus, nekem ez allando problemam. Ha nem irok 1-2 napig, o sosem fog keresni, persze o hetekre eltunik, mert "dolga volt". Ha beszelunk is, o max reagal, de nem erzem, hogy reszt venne benne. Nem egy olyan ismerkedesem van a levegoben mar lassan 1 eve, ahol nem vesz benne reszt, en meg nem fogok egyiranyu dologban reszt venni.


Aztan meg szenvednek, hogy normalisan szeretnenek kommunikalni, de kozben ok sem tudnak. Nyilvan, ha te nem irsz vissza 30 percen belul, akkor megsertodik es tobbet nem szol hozzad.

2021. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Wow, köszönöm a sok-sok választ! Nem gondoltam, hogy ennyit kapok. :) Igyekszem mindenre reagálni.


Amiért nem írtam, annak, aki írta, hogy nem reagálok: sajnos nem ülök egész nap a gép előtt.


Nos, nem a top1 pasik kellenek. Akik többnyire nekem tetszenek, a barati korom szerint "csúnya", sőt, szüleim szerint is. Szóval nekem nem a tipikus "jócsávók" kellenek.


Többnyire én beszélek, a pasi meg nem kérdez, nem érdeklődik a randin. Én kérdezem őket, ők nem kérdeznek vissza. Ha meg nem beszélek, akkor kínos csend.


A testiséggel és intimitással nincs bajom egy bizonyos lelki kötődés után, de addig nem jutunk el. Én nem vagyok ilyen első randin csókolózós típus, de mint írtam addig sem jutunk el, tehát nem is probalkoznak.


Mindenről szoktam kerdezni a pasikat, mit dolgoznak, mi a hibbijuk, hogy kezdtek eziránt érdeklődni, mit olvas, akár politika, filozófia, stb. Most nincs erre konkrét sablonom, nyilván ahogy jön. Ők viszont sosem kerdeznek vagy kezdeményeznek témát.


Randira mindig ápoltan jelenek meg, smink, magassarkú, csinos ruha, parfüm, stb.


Nem flörtölök túlzottan, es amúgy egy nagyon mosolygós lány vagyok. Rengeteget nevetek meg mosolygok. A sminkem kicsit vad, a hajam voroses barna.


A pszichológus sem tudott választ adni, pedig konkrétan mondtam, hogy ez a problémám, több hónapig jartam.


A külsőmmel tuti nincs baj, mert akkor nem jönnének el meg nem akarnának randit.

Ott viszont kb egy új embert kapok.


A legdurvább randi ami megviselt, mert totál bejött a srac, hogy a randin nem kérdezett, tok unott volt, de már az elejétől, és más nőkről beszelt nekem.

2021. aug. 26. 11:35
 36/41 anonim ***** válasza:
66%

Tök normálisan kezelted a hülye kommenteket is, ez meglepett, jó pont.


"A legdurvább randi ami megviselt, mert totál bejött a srac, hogy a randin nem kérdezett, tok unott volt, de már az elejétől, és más nőkről beszelt nekem."


Ez sajnos ilyen, tipikus. Nekem sokszor nagyzolnak nők, hogy mennyi pasival kavar egyszerre, exe így-úgy, mennyien állnak sorba blabla. Az ilyet küld el a fenébe, alacsony az önbizalma és azt hiszi, ettől értékesebb lesz. Nekem volt ilyen randim, vagy végignyávogta, hogy haza akar menni, hazaküldtem XD


Ahogy mondom, nem nyalásként írom, de tök normálisnak tűnsz. Szimplán ne görcsölj a dolgon.

2021. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, én se értem. Komolyan mondom, amikor társamat kerestem (sajnos én is nehezen találtam meg), két kézzel kaptam volna egy ilyen nő után (persze, ha külsőre is bejönne).
2021. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Elképzelni sem tudom. Mind a kérdésből, mind a 35-ös válaszodból az jön le, hogy nagyon aranyos lány lehetsz.


"A hosszutavu kapcsolatomban 2 évig csaltak, és nem volt belém szerelmes, csak jó embernek tartott."


Két hosszú távút említesz, milyen volt a másik?


Nem lehet, hogy látszik rajtad vmi félelem, hogy "mi lesz, ha ...?" (megint nem lesz belém szerelmes, megint megcsal)?

2021. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
66%

Egyébként egy nagyon nagy adag nyitottság kell a másik fél részéről. Tegnap randiztam és kb. a randi felééig a partnerem csak úgy beszélt, nem is nagyon volt kíváncsi rám (előtte a cset szinte értékelhetetlen volt, mert én beírtam az adatlapomra vmi baromságot és azon viccelődtünk (viccelődött)). Aztán egyszer csak vmi varázsütésre meglátott bennem vmit, mert elkezdett figyelni rám, mosolygott is, sokkal kedvesebb lett. Ami hízelgő, mert ez az ember egy igazi, vérbeli, nagyon tehetséges művész, szóval a "fuh, de ronda vagyok" teóriám egy kis időre megdőlt. :) Azt tudom, hogy a személyiségem nagyon jó, de hát a külsőt és a belsőt egyszerre kell nézni és értékelni.


Az a (volt) barátnőm, aki a legszebb nő, akit valaha láttam, nagyon sok ideig (hosszú évekig) egyedül volt, mert csak a külsejére mentek rá. Pedig egy okos, értelmes, gondolkodó lány.


Nem lehet, hogy rossz értelemben meglepődnek azon, hogy nem csak egy szép nő vagy, hanem egy értelmes, gondolkodó lény is?

2021. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

" Akik többnyire nekem tetszenek, a barati korom szerint "csúnya", sőt, szüleim szerint is. Szóval nekem nem a tipikus "jócsávók" kellenek."


Ezek után végképp nem értem, miért pontoztak le sokan. :) Én megmondtam, hogy alulválaszt, és hopp, igazam lett.


Én is azt tapasztalom, hogy a pasik körbedicsérik a külsőmet (és akarnak is velem járni), de egyszerűen a belsőmmel nem foglalkoznak. Pedig nekem megvan mindenről a véleményem, olvasott és tanult embernek is tartom magam. Én már megtanultam elfogadni, hogy ez nem az én szegénységi bizonyítványom, egyszerűen őket nem érdekli a nők személyisége, csak a kinézete. Vannak ilyen egyszerű emberek, nekik is lesz párjuk egyszer, nekem is, csak nem egymás.


Úgyhogy kérdező, én azt tudom javasolni, hogy ne keseredj el. Ne akarj ilyen vagy olyan lenni, mert ha megjátszod magad, az csak még rosszabb, mert egyáltalán nem hiteles, hanem erőltetett. Ha te nyugodtabb, hűvösebb típus vagy, az sem baj. Nem lehet mindenki szenvedélyes, mert kellenek olyan emberek is, akik nyugodtabb vérmérsékletűek. Ők is megtalálják a párjukat előbb-utóbb!


Illetve bátran menj el randizni jobb kinézetű, intelligensebb férfiakkal is. Hidd el, elég vagy, nem kell az egybitesekkel beérned.

2021. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!