Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szed egy szingli csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szed egy szingli csaj fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Benne van a nevében is, hogy mire jó, ha valaki egyedül van, akkor mi szüksége van rá, amikor külsőleg bevitt hormon, olyan mint ha egy férfi tesztoszteront nyomna magába kb.


Nem sorolom a negatív hatásait, mert rengeteg van, egyik exem miután elkezdte szedni, kibírhatatlan lett, hisztis lett, stb...


Persze megértem, hogy vannak nők akik rendesen rászoknak sok év szedés után.


2021. aug. 9. 11:07
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
48: de úgy van megfogalmazva... ez az egész "jaj, ha csúnya a bőrötök, szíveim, ne a fogamzásgátlóhoz forduljatok, van ezer jobb megoldás"... ez elég kioktató, "én sokkal okosabb vagyok nálad", hülyének néző, undorító stílus, csak cukorpapírba csomagolva. Amúgy meg hát nem mindenkinek van ennél jobb megoldás csúnya nőrre. Nem lenne ennyire népszerű választás, ha sokkal jobb megoldások lennének... sok nő évekig jár a bőrgyógyászhoz, nulla eredménnyel, vagy szedi az ugyanolyan mellékhatásokkal operáló szteroidos krémeket meg a "falu füvesasszonya Julcsi néni szerint mekkora tutijó gyógynövényt", nulla eredménnyel... és közben az önbizalma a béka popója alatt, a pasiknak nem tetszik, depressziós lesz...
2021. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

"hol érdekel engem ki mivel teszi tönkre az egészségét?"


Valahol csak érdekel, hisz feltetted a kérdést.

2021. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
48, Jó rendben neked van igazad, mindenki más meg hülye, hülye vagyok én is meg a hormonmentes.hu szerzője is.Kioktató, undorító, tenyérbemászó stílusunk van. ! Most már el mész más kérdéshez kommentelni? :D
2021. aug. 10. 18:19
 54/58 anonim ***** válasza:
77%

Te is szépen kiforgatod az ember szavát. Azt nem mondtam és nem is utaltam rá, hogy hülye. Arra igen, hogy kioktató és fellengzős stílusú. Te meg talán ebbe bele is gondolhatnál, mint hogy istenként ajnározd, és ha vkinek nem tetszik és nem veled ért egyet, akkor puffogsz, mint egy ovis kislány. Ha a kulturáltan megfogalmazott ellenvéleményeket nem bírod, akkor ne kérdezz online.

Amúgy meg oda kommentelek, ahova szeretnék. Szabad országban élünk, és nem te vagy a gyk moderátora tudtommal.

2021. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
Ez a passzív agresszív stílus nem fog beválni, ettől függetlenül is látja elég sok ember, hogy van némi kivetnivaló a viselkedéseddel kapcsolatban.
2021. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

Én újabban szinte egyáltalán nem élek nemi életet, de nem hagytam abba a tabit. Most már egyáltalán nem, max. alig görcsölök amikor megjön.


Anno gyakran hánytam is a fájdalomtól, így sokkal jobb.


Semmilyen mellékhatás nem jelentkezett.

2021. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

6: Nem lehet rászokni. Nincsenek elvonási tünetek (ezt jelenti a rászokás)

Belenyúl a hormonháztartásba, ahogy a szteroid is. De azért a legtöbb testépítő le tud állni a szteroiddal (Schwarzeneggernek 50 felett is lehetett még gyereke)

Sokaknál a "rászokás" testépítők esetében inkább az ego-ról szól. Nem bírják elviselni ha elveszítik az izmaikat. Ez nem azonos a rászokással, ami mondjuk egy alkoholbeteg esetén van.

2021. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
(nem beszélve arról, hogy ha rá lehetne szokni akkor nem felejtené el sok nő a beszedését. Direkt emlékeztető applikációk vannak már erre, hogy ne hagyd ki a gyógyszert. Egy függő nem lenne képes kihagyni.)
2021. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!