Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy szingli nőnek szexre van szüksége, akkor előbb választja az egyik exét, mint egy szingli pasit?

Figyelt kérdés
Sok magányos férfi van, ez így elég tisztességtelen velük. Ők mégis hogy rúgjanak így labdába?

2021. aug. 6. 08:27
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
91%

Az ex ismeri, hogy hogy szereti a nő, valószínűleg ki is tudja elégíteni, már megvan a bizalom, minden gördülékenyen megy, tudja mire számítson. Valószínűleg a szexuális vágyak is hasonlóak. Egy idegennel nem valószínű hogy bármiféle összhang kialakulna (vagy ha igen, az baromi ritka) ott van a bizalom is, hogy mennyire lehet megbízni benne. Röviden idegennel inkább több macera az egész.

Plusz, majd minden nő eldönti, hogy kivel fekszik le. Nem a nők felelőssége, hogy az ilyen szerencsétlen lúzer incelek (akik felháborodnak azon, hogy a nő maga szabadon választja ki a szexpartnereit) is szexhez jussanak.

2021. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
92%

"Esélyt kéne adni az újnak."


Senkinek nem kell esélyt adni!

Majd ha valaki szimpatikus lesz és vonzónak találom, akkor lefekszem vele, de nem adok random embereknek "esélyt". Mi a phasz ez az elképzelés?

2021. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
88%
😂😂😂😂😂😂
2021. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
90%

Sok embert emberszámba veszek, de úgy gondolom nem kell mindenkivel lefeküdöm.

Majd Én eldöntöm kivel dugok és kivel nem.

Sok önző férfi van szex téren, meg nem akarok őszeszokni újra senkivel azért, mert épp csak szexelni akarok.

Én úgy exekkel nem járok ősze (attól, hogy jó volt a szex még sokmindenen mullik egy kapcsolat).

Van egy férfi, akivel anno őszejártunk azon felül, hogy barát is és Isteni volt a szex akkor is...most is. Benne megbízom. Nem akarok időt fektetni egy idegenre, ha ez egyszer működik.


Majd, ha kapcsolatot akarok, akkor is bőven elég.

N29

2021. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
87%

Idegennel nem tudok szexelni, kellenek hozzá érzelmek, vonzalom. Igaz, az exemmel sem feküdtem le, de lett volna rá alkalmam, mert többször felhozta, de az egom nagyobb ennél. Meg szerencsére nincs nagy libidóm, ha éppen nem vagyok kapcsolatban, úgyhogy pont nem a szex hiányzik szingliként, hanem egy normális kapcsolat, társ, ölelés, beszélgetés, programok. A szex is, de az az utolsó a sorban.

1x volt egyéjszakás kalandom, hát soha többet. Olyan szinten nem érzett rám a srác, hogy csak na. Míg az exem pontosan tudja, hogy mit kell csinálnia ahhoz, hogy nekem jó legyen. Jó a mérete, bírja akármeddig és nem csak önző mód magára figyel, hanem arra, hogy nekem jó legyen. Tehát ha nagyon ki lennék éhezve, én is az exemet választanám, nem egy random faszit.

2021. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
85%

Először is nem minden nő képes lefeküdni érzelmek nélkül valami idegennel. Ha idegennel fekszel le érzelmek nélkül az nem lesz olyan minőségű szex mintha azzal történne aki iránt érzünk valamit. Ha egy új emberrel fekszünk le nem tudatjuk milyen lesz a szex, lehet nagyon jó de lehet pocsék.

Ha neked nem sikerült eddig nőhöz jutni, az nem amiatt van mert mindenki az exéhez megy vissza. Veled van akkor gond.

2021. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
83%
Na most az a legújabb, hogy az expasik a hibásak, amiért nincs nőtök? Mindig kitaláltok valami újat. Ki lesz a következő?
2021. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
7%
29-es jelentgessél csak én is jelentettelek, azért, mert nem értesz velem egyet? Agyi szinted sincs a felnőttekével egy magasságban, na mindegy én is jelentettelek, meg az összes többi válaszolót is, na puszi. 😘😉😁😄
2021. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
79%

Miért járna nektek esély?

Nem mellesleg, attól függetlenül, hogy ex, nem lehet vonzó? (Elvégre egyszer azért jött össze vele, nem?)

Ha egyik fél sincs fél lábbal új kapcsolatban/húzzák egymás agyát tinik módjára, akkor mi közötök van ehhez?

Azt tudom elképzelni esetleg, hogy az ex hasonmásaival kezd valaki új szexuális kapcsolatot, mert nem tudja elengedni a régit. Ha mostani kapcsolatom véget érne, én is valszeg így tennék amúgy.

2021. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
68%

#28-as:


Te vagy a hibás! Te is egy kelendő expasi lehetsz, aki elveszi a méterárut, meg a nyersanyagot szegény incelek elől. :(

2021. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!