Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy szingli nőnek szexre van szüksége, akkor előbb választja az egyik exét, mint egy szingli pasit?

Figyelt kérdés
Sok magányos férfi van, ez így elég tisztességtelen velük. Ők mégis hogy rúgjanak így labdába?

2021. aug. 6. 08:27
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
94%
"tisztessegtelen velük" XDDD
2021. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
95%
Mert ha jó volt a szex, akkor értelmesebb választás, mint beleugrani az ismeretlenbe. Ritka a törődő férfi, meg kell becsülni.
2021. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
86%

TISZTESSEGTELEN VELUK 😂😂😂😂

azt nem te fogod eldonteni, incelkem. mar miert lenne tisztessegtelen? nehogymar azt is meg akard mondani, kivel szexeljunk. ha a szingli felhozatalbol valasztanank, se a hozzad hasonlokat..


amugy a kerdesre valaszolva: azert, mert ha mar valakivel tudom, hogy biztosan jo lesz a szex es nekem

jo szexre van szuksegem, semmi masra, akkor egyszerubb, mint ujra megismerni valakit, randizgatni stb, aztan a vegen kiderul, hogy full bena az agyban.

semmi kozod hozza, kit valasztunk szexre.

2021. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Akivel le se fekszel, arról honnan tudod, hogy milyen? Esélyt kéne adni az újnak.
2021. aug. 6. 08:42
 5/48 anonim ***** válasza:
93%

Kérlek indokold meg szép kerek érvekkel miéért gondolod tisztességtelennek :D Eskü kiváncsi vagyok a gondolatmenetre :D


Nem tartozik az illető senkinek semmivel, hgoy az legyen.

2021. aug. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%

‘Akivel le se fekszel, arról honnan tudod, hogy milyen? ‘

lutri. akivel mar lefekudtem, arrol biztosan TUDOM, hogy milyen.


‘Esélyt kéne adni az újnak.’

majd azt EN eldontom, koszi.

2021. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Ez így nem jó, hogy csak az exek vannak versenyben. Aki nem exe senkinek, az mit csináljon? Őt is emberszámba kéne venni.
2021. aug. 6. 08:47
 8/48 anonim ***** válasza:
5%
"Meg kell becsülni" :D Talán nem kellene szakítani.
2021. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
86%
Talán nem én szakítottam.
2021. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
93%
Mert ha régen jól működött a szex, akkor kiszámítható és megbízik benne, jobban, mint egy idegenben. Egyszerűen nem akar szenvedni azzal hogy rosszul sikerült randik után nézi a szoba falát és bosszankodik vagy éppen végig bénázza az egész éjszakát valakivel akivel semmi kedve nincs szexelni és nem élvezi.
2021. aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!