Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy szingli nőnek szexre van szüksége, akkor előbb választja az egyik exét, mint egy szingli pasit?

Figyelt kérdés
Sok magányos férfi van, ez így elég tisztességtelen velük. Ők mégis hogy rúgjanak így labdába?

2021. aug. 6. 08:27
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
10%
Szakitott veled és még így is hagyod? *nincs egy normális pasi sem*
2021. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
82%
Aztán egyszer csak nem érkezik több hívás és az exben tudatosul hogy talált egy olyan partnert aki ki tudja elégíteni és onnantól már nincs rá szükség. Bár volt már olyan eset, hogy visszatért évekkel később és akkor is jól működött a dolog. 10 voltam
2021. aug. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
95%

‘Aki nem exe senkinek, az mit csináljon?’


az valoszinuleg nem veletlen nem kellett egy nonek sem eddig.


‘Őt is emberszámba kéne venni.’

emberszamba veszem. es?? attol meg le kene vele fekudnom? nem fekszek le mindenkivel, akit emberszamba veszek.

2021. aug. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem az exemmel feküdnék le,megnyugodhatsz.
2021. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
3%
#12 Hát ez az. Nem egy használt autó az ember, hogy ha elavul, hajítom el. Gusztustalanul használják egymást az emberek.
2021. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
38%
Mert a "Hány pasival feküdtél le?" kérdésre nem növelik a mutató számokat. 😊
2021. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
13%
De itt nem fosik egy csaj sem attól, hogy nem lesz normális párkapcsolata így? Én nem értek egyet a kérdezővel, fontos a jó szex, de így, hogy ugyanahhoz rohanunk vissza, nem változik semmi. Ráadásul ex, majd talál újat, az sem lesz kellemes.
2021. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
93%

Exekhez kötődünk érzelmileg, ha nem is szerelemmel de szeretettel. Egy idegenhez meg nem..

Én ha idegennel ismerkedem/randizom akkor addig nem fekszem le vele míg nem érzek iránta valamit. Szexelgetni random idegenekkel meg nem fogok

2021. aug. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
92%
Én ugyan sose mentem vissza exekhez szexert, de szerintem nagyon gaz ilyen miatt számon kérni bárkit is…a szex nem szeretetszolgálat, mindenki eltudja dönteni kivel szeretne és kivel nem. Nincs ebben semmi tisztessegtelenseg. Nem tartozik senki neked semmivel, főleg nem szexxel.
2021. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
87%

Mert őt ismeri, tudja mire számíthat. És ha a szex jó volt vele, minek kockáztasson egy kétes kimenetelű új dolgot?


Mellesleg mi az, hogy "tisztességtelen"? A szex nem jár, és senkinek nem kötelező veled dugnia. Ha valaki így áll hozzá, akkor minden nő menekülni fog.

2021. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!