Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet a tényleges szinglik aránya?

Figyelt kérdés

Próbáltam kideríteni mennyi egyedülálló férfi/nő van Magyarországon statisztikailag de nem sikerült. Találtam statisztikát házasságra, de ugye abban a nem hivatalos párkapcsolatok nincsenek benne.


Néztem társkereső statisztikákat, de ott általában 60-40% a férfi nő arány, ez sem mérvadó.


Szóval aki tudja, mennyi az egyedülálló nők és férfiak aránya Magyarországon mondjuk 18-40 es korosztályig?


De az egyszerűség kedvéért vegyük úgy, hogy ugyanannyi női szingli van mint férfi (ami nem igaz). Mennyi lehet az egyedülállók aránya?



2021. júl. 26. 19:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Jól van nektek mindenki incel, menjetek incelezeni :D
2021. júl. 27. 18:06
 22/25 anonim ***** válasza:
Nyilván nem vagy az, mikor már vagy a negyedik hasonló statisztikával rukkolsz elő:D
2021. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
22, Jó, hogy egy anonim oldalon így beazonosítasz mindenkit! :D
2021. júl. 28. 19:04
 24/25 anonim ***** válasza:
58%
Jó, menj inkább csináld meg a következő statisztikád!
2021. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdezd a KSH-t szerintem. Van olyan hogy közérdekű adat igénylés.
2021. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!