Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet a tényleges szinglik aránya?

Figyelt kérdés

Próbáltam kideríteni mennyi egyedülálló férfi/nő van Magyarországon statisztikailag de nem sikerült. Találtam statisztikát házasságra, de ugye abban a nem hivatalos párkapcsolatok nincsenek benne.


Néztem társkereső statisztikákat, de ott általában 60-40% a férfi nő arány, ez sem mérvadó.


Szóval aki tudja, mennyi az egyedülálló nők és férfiak aránya Magyarországon mondjuk 18-40 es korosztályig?


De az egyszerűség kedvéért vegyük úgy, hogy ugyanannyi női szingli van mint férfi (ami nem igaz). Mennyi lehet az egyedülállók aránya?



2021. júl. 26. 19:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
45%
teljesen mindegy, milyen statisztikaval (lol) hulyited magad, neked SOHA a budos eletben mrm lesz nod. ha egyetlen ferfi lennrl a bolygon, akkor se.
2021. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%
Több a szingli nő, mivel ebben az országban női töblet van. Minden férfira jut kb másfél-kettő nő.
2021. júl. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Most a sima párkapcsolatot értem csak. Ha valaki szingli de attól még van szexpartnere az még ugyanúgy nincs kapcsolatban, mert nem járnak. Nyilván nehéz megfogalmazni mitől lesz valami egy kapcsolat. Bejelenteni belehet hivatalosan az élettársi kapcsolatot, csak ezt nem mindenki teszi meg. Sehol nincs statisztika erről, csak a hivatalos házassági és élettársi statisztikáról.


És nem még mindig nem lesz ugyanannyi nő kapcsolatban mint férfi. Tegyük fel valakinek külföldi párja van. Mivel a férfi külföldi nem számít bele Magyarország férfi népességébe. Vagy vizsgálunk egy korosztályt 18-40, de a 39 éves nőnek mondjuk 43 éves pasija van. Így az sem lesz benne a statisztikában. De ez csak néhány példa volt.


Nem olyan egyszerű ez, hogy ugyanannyi férfi szingli van mint nő. Lehet, hogy hasonló lesz az arány, de biztos, hogy el fog térni valamennyivel.


Egyébként az is lehet, hogy rossz kategóriába írtam, lehet nem ebbe kellett volna, de ezt többen nézik.

2021. júl. 27. 01:00
 14/25 A kérdező kommentje:
Tudom ebben a kategóriában sok a frusztált ember, akik képtelenek kötözködés nélkül írni bármit is (meg úgy alapból csak azért jön ide, hogy kiélje a frusztáltságát), úgy hogy majd legközelebb máshova írom a kérdést, ahol ezt komolyan veszik. Sajnos utólag már nem engedi megváltoztatni a gyakorikérdések a kategóriát (meg úgy semmit sem).
2021. júl. 27. 01:07
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
Jelentettem moderátornak, hogy rossz kategória, hátha sikerül :)
2021. júl. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

15, Köszi, bár nem tudom melyik témakörbe illene. Lehet a társkeresési problémák helyett az egyéb kérdésekbe kellene rakni.


Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

2021. júl. 27. 01:16
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Erre azért nem találsz statisztikát, mert baromira képlékeny a fogalom. KI számít szinglinek? Milyen korosztályban nézelődünk? Mennyi idő után szingli valaki? Ha valaki házas, de amúgy különél/még nem vált el az szingli? Aki nem akar kapcsolatot, de van szexuális élete az is az? Aki akar kapcsolatot, de semmi nem jön össze nek iaz is szingli? A nem "hagyományos" kapcsolatokra is kíváncsi vagy (pl. homoszexuálisok)?

Itt annyi féle kategóriát lehetne létrehozni, hogy az eredeti kérdés gyakorlatilag értelmét vesztené.

Nem véletlenül szokták csak azokat számításba venni akik házasok/élettársi viszonyban vannak.

2021. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

‘És nem még mindig nem lesz ugyanannyi nő kapcsolatban mint férfi. Tegyük fel valakinek külföldi párja van. Mivel a férfi külföldi nem számít bele Magyarország férfi népességébe.’


es az nem jut eszedbe, hogy esetleg megkozelitoleg ugyanannyi ferfinek van kulfoldi baratnoje, mint ahany nonek kulfoldi pasija? megint az a maniad, hogy csak a nok szednek ossze kulfoldi pasikat?

attol meg, hogy kulfoldi amugy san megkaphatta a magyar allampolgarsagot, tehat igenis beleszamit magyarorszag nepessegebe hivatalosan.

2021. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ezzel amúgy megint mit szerettél volna elérni? Azt hitted majd találsz egy statiztikát arról, hoogy a magyar férfiak 78%-a szingli és ezzel akartad az "incel problémát igazolni"?
2021. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

19: Ez is olyan, hogy attól függ, milyen mintát nézünk. Nálam a baráti kört számolva így 30 év környékén, simán megvan a 70% körüli pár nélküli férfi.

Lehet, hogy van, akinek pedig minden haverja kapcsolatban van.

2021. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!