Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet a tényleges szinglik aránya?

Figyelt kérdés

Próbáltam kideríteni mennyi egyedülálló férfi/nő van Magyarországon statisztikailag de nem sikerült. Találtam statisztikát házasságra, de ugye abban a nem hivatalos párkapcsolatok nincsenek benne.


Néztem társkereső statisztikákat, de ott általában 60-40% a férfi nő arány, ez sem mérvadó.


Szóval aki tudja, mennyi az egyedülálló nők és férfiak aránya Magyarországon mondjuk 18-40 es korosztályig?


De az egyszerűség kedvéért vegyük úgy, hogy ugyanannyi női szingli van mint férfi (ami nem igaz). Mennyi lehet az egyedülállók aránya?



2021. júl. 26. 19:41
A kérdező szavazást indított:
10 % az embereknek egyedülálló
20 % az embereknek egyedülálló
30 % az embereknek egyedülálló
40 % az embereknek egyedülálló
50 % az embereknek egyedülálló
60 % az embereknek egyedülálló
70 % az embereknek egyedülálló
80 % az embereknek egyedülálló
30 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk ezt honnan kéne tudni ha te mint nyomozó, statisztikai felmérést végző se tudod?
2021. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

" hogy ugyanannyi női szingli van mint férfi (ami nem igaz)."


Hát pedig nagyjából annyi van. A félredugókat ne számítsd, mert az alkalmi partnerek (akárnő, akár férfi) szinglinek számít, ha nincs más kapcsolata.

2021. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Ez hányadik statisztikád?:DDD
2021. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
Meg azért az sem mindegy, hogy valaki úgy szingli, hogy nincs szex senkivel, vagy van szex is az idő alatt ( prosti ebben az esetben nem számít)
2021. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
Pontosabban? Mivel statisztikailag szingli a 3 éves kisfiú és a 70 éves özvegyasszony is. A 18-40 közti, leginkább aktív társkereső korosztályban szerintem 10% lehet.
2021. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%
Azért a nőknél a szingliség képlékeny dolog. A legtöbb nő sokkal intenzívebb nemi életet él, amikor nincs kapcsolatban.
2021. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

2: Én is azt hittem, hogy jóval több férfi van! :) De azért a mérleg a férfiak javára billen. Vettem a bátorságot és leshotoltam a randivonal tényszerű adatait.

(Tudom, csak egy oldal meg minden, de eléggé népszerű azért. Néztem parom.hu-n is ez az arány)


[link]

2021. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőt ne vegyél alapul, mert az nem a valós adatokat tükrözi. Nők kevébbé regisztrálnak, és sok ott a házas férfi is.
2021. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

8: Amennyiben a kérdéssel kapcsolatosan vizsgáljuk a dolgot, akkor igazat adok neked. ("tényleges")


De ha a gyakorlati részét nézzük a társkeresésnek, akkor férfiként nehezebb dolga van a kedves júzernek, mivel adott hölgyre több úr jut és lehet csak sokkal később derül ki, hogy mondjuk csalja az asszonyt a pasi, addigra meg már a normálisabb próbálkozó lecsúszott egy jobb lehetőségről. :)

2021. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A statisztika olyan, mint a viccben a 3 heréjű ember, amikor mondja a másiknak, hogy "fogadjunk, hogy kettőnknek együtt 5 van! -mire a másik -Mé', magának egy sincs?" :D
2021. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!