Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik családot szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik családot szeretnétek 27-36 év közöttiek: miért nem adtok esélyt egy férfinak 500 nettó alatt? Tényleg nem lehet belőle jó apa mert nem keres jól? Nem lehet, hogy ketten jobban megoszlanának a költségek is? Csak nettó 500 felett férfi valaki?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 11:23
 81/109 anonim ***** válasza:
33%
Ember! Multinal, Nőkent megkeresem az 500at, egyszerü konyvelőkent....nehogymár egy IT.s.nak ne sikeruljon
2021. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 anonim ***** válasza:
20%
81: Jó helyen elhiszem (Mészáros és Mészáros Kft és társai), illetve 25 év alattiak megkapják a bruttójukat, ami már másabb. Én 30 feletti vagyok és kelet MO-n....
2021. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 anonim ***** válasza:
25%
Multi! Még egyszer mondom, multi! És én itt alacsony fizetésünek számitok
2021. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/109 anonim ***** válasza:
31%

*68-as vagyok.

Minaz,higy a bug 4 nem normális embereknek való?:DDD

Volt kolleganőm aki elment szülni,visszajött teljes home officeban dolgozik 6 órában,és megkeres ennyit.

Mellette rengeteg jófej enbert megismersz, nyitottabb leszel, hatalmas motivációd lesz,öröm dolgozni járni főleg ennyi fizetésért+ a túlóra minden pillanatát PLUSZBAN megfizetik.

Az LMBTQ meg annyi,hogy jön egy köremail amit meg sem kell nyitnod ha nsm akarsz,meg vanna kvízjátékok amikkel nyerhetsz. Ami szintén nem kötelező.

Látszik,hogy fofalmad sincs a multis világról,de pofázni meg kiosztani mindenkit azt tudsz. Talán éppen ezért tartasz ott, ahol.

Elég szomorú..

34N

2021. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 anonim ***** válasza:
75%
83: Sokat nem mondtál vele, a t_sco is "multi"!
2021. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 A kérdező kommentje:

84-es 5 multinál voltam. Volt rosszabb és volt jobb is.


Az LMBTQ régebben nem volt ennyire propaganda szerűen tolva, annyi volt hogy az álláshirdetésben kiírták, hogy nincs senki diszkriminálva. Megjegyzem biztos voltak idősebb jelentkezők de csak 20-30 közötti embereket vettek fel. De ezzel nincs gond, sőt, valóban jó, ha színes a csapat minden értelemben.


Én akkor sem szeretem ha állandóan, volt hogy napi 2 előadás volt erről, email pedig nagyon sok. Szerintem ez egy átlagos melegnek is kínos.

Aztán olyan persze sosem volt, hogy heteroknak ismerkedő est, mert manapság kínos munkahelyen ismerkedni, amerikában nagyon hamar feljelenthetnek, főleg a MeToo mozgalom óta.


Visszatérve, szóval ismerem és nekem nem jött be. 20-as éveimben tetszett még de egy idő után kiég tőle az ember. Persze az tény, hogy jobban fizetnek, ezért voltak ott pl. tanárok is, akik komoly szakmát végeztek volna, erre készültek de mivel alulfizetett ezért jött a multinál az adatrögzítés és ez szomorú.


34N van pasid amúgy? Megismernélek!

2021. júl. 22. 07:52
 87/109 anonim ***** válasza:
18%

Igen,van párom,3,5 éve vagyunk sgyütt.

34N

2021. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 A kérdező kommentje:
És hol a gyerek?
2021. júl. 22. 08:54
 89/109 anonim ***** válasza:
34%
Kelet-Magyarországon dolgozom..Programozó vagyok..Nettó 800-at keresek..Kisebb KKV-nál..Szóval azért az 500k elérhető ha valaki kktartó..Más kérdés hogy családnál az ember nem ezt nezi elsőre,de azért legyen mar a pasi kitarto,s kúzdjön..Ne elégedjen meg a középszerrel a gyártósoron:-(
2021. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 anonim ***** válasza:
88%

A kérdező egy visszataszító alak, aki csak másokat tud hibáztatni saját maga helyett. Ez a tipikus lumpenproli mentalitás. Ezért nincs nője, nem azért mert szarul keres.

Az LMBTQ miatt nem megy jól fizető helyre. Na ezen mondjuk jót nevettem. Véletlenül sem azért, mert már az interjún kiszúrják, hogy egy korlátolt tuskó. Ilyenekkel normális emberek nem szívesen dolgoznak együtt.

2021. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!