Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik családot szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik családot szeretnétek 27-36 év közöttiek: miért nem adtok esélyt egy férfinak 500 nettó alatt? Tényleg nem lehet belőle jó apa mert nem keres jól? Nem lehet, hogy ketten jobban megoszlanának a költségek is? Csak nettó 500 felett férfi valaki?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 11:23
 61/109 anonim ***** válasza:
100%
Több multinál is dolgoztam és sehol sem nyomattak LMBTQ-t. Azt se tudom, hogyan kéne ezt elképzelni. Mégis milyen hatással van rám, mint munkavállalóra az, hogy a cég kiáll az LMBTQ mellett?
2021. júl. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 A kérdező kommentje:

IBM, de még sorolhatnám napestig.


De a multi környezet se való mindenkinek amúgy se ...

2021. júl. 21. 04:54
 63/109 anonim ***** válasza:
64%

62

Oke. Neked nem valo, mert nem birod az LMBTQmt rendben, de akkor ne sirj, hogy, csinos, egyedulallo, jol kereso Nőkét, en nem foglak valasztani.

2021. júl. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 A kérdező kommentje:

63-as azért röhejes, hogy csak multinál lehet ismerkedni.


Megjegyzem az amerikai ( de bármilyen nyugat európai ) cégeknél egy egy ilyen 'próbálkozás' már 'sexual harrassment', tehát jobb óvatosnak lenni.

A pénz az igaz, hogy több de magánélet kevesebb, elég fix munkaidővel operálnak sokszor ( tapasztalat ), később kezdenek és később fejezik be a munkát. Ott nem végzel 3-kor, hanem 5-6-kor. Ettől kiég az ember véleményem szerint.

Igaz a home office már segít de akkoris.


Na mindegy, én bízom benne ,hogy lesz kisebb keresetű nő, aki beéri kevesebbel, és jól tud bánni a pénzzel. Hiába van sok pénzed ha nem osztod be, ugyanúgy elfogy.

2021. júl. 21. 07:48
 65/109 A kérdező kommentje:

Ja és 63-as semmi bajom az LMBTQ-val de olyan agresszívan tolják.


Amerikában Joe Biden most szavaztatta meg, hogy ingyenes a veteránoknak a nemváltoztató műtét.

Illetve a nővérem jelentkezett Írországban azt hiszem egy céghez ahol az egyik céges juttatás a 'hozzájárulás a nemváltoztató műtéthez' és ez benne volt az álláshirdetésben.


Baj ha engem ez zavar, hogy ennyire nyomatják?

2021. júl. 21. 07:50
 66/109 anonim ***** válasza:
37%

64

A 800-1M.et is be kell osztani. Ez is nagyon kevés, épphogy elég, úgy elszálltak az árak. Szerintem meg az a rohejes, hogy az LMBTQ miatt nem mész multihoz, meg h sokat kell dolgozni, aztán sír a szád, hogy a csinos Nők elkerülnek. Milyen ember vagy te? Nem akarsz dolgoznibazért, hogy jobb legyen, meg többet tenni? K*rva jo apa leszel tényleg!)... egy jó apa ismérve, h mindent megtesz a csaladjáert....


65

Te nem jelentkezel ilyeb mutetre, slussz. Ennyi lenne a teendo vele...

2021. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 A kérdező kommentje:

66-os elég szomorú világ az, hogy csak az a jó ember aki agyon dolgozza magát és tele van lóvéval.


Sok ember vonódik ki ebből.


És nem sír a szám, ha tényleg csak emiatt kellek egy nőnek, merthogy terhelhető vagyok és szállítom a pénzt akkor kösz nem. Elég szomorú ha valaki csak a külsőt nézi egy nőnél, illetve csak a pénzt egy férfinál.


Magyarul ha valami történik az egyik külsejével a másik pénzével akkor ott megdöglött a kapcsolat. Kicsit felszínes nem?


Amúgy meg oké, hogy veled mindent be lehet nyeletni. Te vagy az a típusú ember aki sosem olvas újságot, semmit nem tud a környezetéről és nem is érdekli. Nincs véleményed semmiről minden oké.

Na szavazz jövőre is karácsonyra!

2021. júl. 21. 08:12
 68/109 anonim ***** válasza:
56%

Big 4-nál vagyok frissdiplomás,éppen 2 éve diplomáztam és már keresek ennyit,amit te a kérdésben leírtál.

9-től 5-6-ig dolgozom,szezonban van túlóra,de minden egyes percét pluszban megfizetik.

Kb 70-80%-ban home officeban vagyok még a vírus miatt.

El lehet dönteni megéri-e neked. Mert szerintem igen...

25N

2021. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim ***** válasza:
28%

Nettó 800-at keresek, és szóba sem állnak velem a nők.


F

2021. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 A kérdező kommentje:
68-as a BIG4 nem normális embereknek való. De még fiatal vagy 25, viszont ha gyereket akarsz akkor már késő lesz lassan..
2021. júl. 21. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!