Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik családot szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik családot szeretnétek 27-36 év közöttiek: miért nem adtok esélyt egy férfinak 500 nettó alatt? Tényleg nem lehet belőle jó apa mert nem keres jól? Nem lehet, hogy ketten jobban megoszlanának a költségek is? Csak nettó 500 felett férfi valaki?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 11:23
 71/109 anonim ***** válasza:
28%

#70 én is a BIG4-nál dolgozom, simán eljöttem onnan szülni, és tárt karokkal várnak vissza- 4 órában, rugalmas munkaidővel. A szülés előtt is elég laza volt a munkám, 70%-ban kávéztam és kolleginákkal pletyiztem. Az említett pénzösszegért, igen. Szóval ha ez nem, akkor szerinted mi való normális embernek? :D

btw, az LMBTQ dolog semmiben sem befolyásolja a dolgozók mindennapjait. Kiraknak egy színes plakátot a konyhaajtóra, és kb ennyiben ki is merül a téma. Esetleg kapunk egy köre-mailt, amit ha nem érdekel a téma, nyugodtan törölhetsz olvasatlanul. Nagyon agresszív kampány, mit ne mondjak :D

2021. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 anonim ***** válasza:
0%

Igen, az a jo apa aki mindent meg tesz a csaladjáert! Ugyanis, ha gyereket akarsz, oda netto 300 nem lesz elég. Vagy ugy gondolod, hog majd én nőként megkeresem a netto 500at, te meg majd hawai-dizsi, asszony eltart? Mert te "nem mész LMBTQ munkahelyre? 28 evesen mentem szülni, probaido alatt estem teherbe (6honap volt a probaido) mondták, hogy semmi baj, megvárunk, várunk vissza! Es nem b*sztak ki!

25 évesen hol van elkésve? Hozza teszem épeszü Nő a semmire nem szül. ...

2021. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 anonim ***** válasza:
28%

"Amúgy meg oké, hogy veled mindent be lehet nyeletni. Te vagy az a típusú ember aki sosem olvas újságot, semmit nem tud a környezetéről és nem is érdekli. Nincs véleményed semmiről minden oké. Na szavazz jövőre is karácsonyra!"


Olvasok ujságot, es mint azt lathatod velemenyem is van, (csak te az a fajta csődtömeg vagy, aki lenéz másokat ha eltero a vélemenye) mint azt láthatod!

Nem ertem tovabbra sem, hogy mi a baj az LMBTQ mozgalommal, en szeretek olyan cegnel dolgozni, ahol jol fizetnek, nem nézik le azt aki meleg, es olyan helyen, ahol probaido alatt nem b*sznak ki, ha veletlen teherbe esek.

2021. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 anonim ***** válasza:
62%

"És nem sír a szám, ha tényleg csak emiatt kellek egy nőnek, merthogy terhelhető vagyok és szállítom a pénzt akkor kösz nem. Elég szomorú ha valaki csak a külsőt nézi egy nőnél, illetve csak a pénzt egy férfinál."


Dehogynem sír a szád! Vinnyogsz, hogy nincs nőd, nem lesz csaladod, mert nem keresel eleget, majd kiderul, hogy kereshetnél tobbet, csak f*sz vagy!

Hol irt olyat bárki, hogy csak a pénzt nézem/zük egy férfinál?

Annyit irtunk, hogy netto 500at illik megkeresnie egybférfinek, főleg ha csaladot akar.....

Elmondom neked, hogy az osszes ferfinakivel randiztam, anyagilag megutotte a mércét, sőt - sose ezzel a részével volt a baj, hanem belső értekek terén. Akár hiszed akár nem, ugyanannyira fontos

2021. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/109 anonim ***** válasza:
83%

Ezt az "illik ennyit keresni" dolgot valaki érje már el a munkáltatóknál is, mert több, mint felük nem fizet ennyit. Vidéken pedig sokszor egyik sem.


És még fórumokon sem hallani ezt - kivéve a gyakorit, ahol "valamely érdekes módon" mindenki milliós fizetést kap és "még az is kevés". Ez teljesen életszerűtlen, ez vagy trollok mókája vagy még fősulis-középsulis gyerekek álmodozása, amit tényként próbálnak előadni.

2021. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 anonim ***** válasza:
55%
Normális munkáltatóhoz kell menni, ahol megfizetnek.
2021. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 anonim ***** válasza:
23%

76

Ennyi!

(Nem art mellé a piackepes szakma sem)

2021. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 anonim ***** válasza:
76%
75: Igen. Medior IT-sként keresek 310 körüli nettót, de itt a gyakorin mindenki 6 általánossal keres ennyit.
2021. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 anonim ***** válasza:
52%

78

Akkor valamit k*rva szarul csinálsz!

2021. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 anonim ***** válasza:
57%

78.


Igaz, hogy milyen életszerű? És "természetesen" napi 1-2 óra munkával, heti pár napot dolgozva. Ez egyedül azoknál igaz akik külföldön élnek és átváltják Forintra az ottani valutát és így keménykednek, miközben ott az egy teljesen átlagos fizetésnek számít.


És ezek a "nagy milliomosok" nem tudnak egy kapcsolatot összeszedni, "kevés a havi egymilliós fizetés" és persze a gyakorin trollkodás a hobbijuk. Teljesen életszerű, és ez a "sikeres emberek" jellemzése is lehetne.

2021. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!