Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik családot szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik családot szeretnétek 27-36 év közöttiek: miért nem adtok esélyt egy férfinak 500 nettó alatt? Tényleg nem lehet belőle jó apa mert nem keres jól? Nem lehet, hogy ketten jobban megoszlanának a költségek is? Csak nettó 500 felett férfi valaki?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 11:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:
78%

Ne cope -oljál már azzal, hogy ha sok pénzed lenne, akarnának a lányok.


Chad -et akarják, a többit selejtnek nézik. Ennyi.

2021. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 anonim ***** válasza:
100%

40

Szo sincs róla! De tobbsegeben a minőségi dolgok drágábbak.

2021. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 anonim ***** válasza:
22%

Én csak úgy utasítok el valakit nettó 500 alatt,hogy én többet keresek.

Az szerintem a pasinak rossz érzés,ha kevesebbet keres a nőnél.

Lehet,hogy rossz társadalmi rétegben próbálkozol.

34N

2021. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 anonim ***** válasza:
0%

Havi 800 e- 1 millió alatt nem lehet lehet családot alapítani.


Fiúk többet kellett volna tanulni és most jobban keresnétek!

2021. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 A kérdező kommentje:

lol 43es és 44-es. Talán mindkét félnek kellene tenni a közösbe.


Egyébként mehettek ti nők a gazdag palikra, max 2., 3.ak lesztek egész életetekben és fűvel fával csalnak majd titeket....

2021. júl. 20. 08:33
 46/109 anonim ***** válasza:
77%

45

A 800-1M nem gazdag!!!

Egyébként, miért csalna? A jól kereső IT mernök is csak ember, családra, gyerekere, stabil feleségre, stabil életre vágyik.

De ugy veszem ki a szavaidbol, hogy te akkor ezek szerint, azért nem b*szol félre, mert nem vagy "gazdag" es nincs rá lehetoseged, mert amugy ha lenne, akkor dugnál "füvel fával?👏👏


P.S. Ha mégis megcsal, válunk! A gyerekek es a fele vagyon az enyém, plusz annyi joga lesz, hogy 2 hetente hétvégén lathatja a gyerekeket, meg fizetheti a gyerektartast

2021. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/109 anonim ***** válasza:
100%
#44 ha nem lehetne, akkor nekem egy gyerekem se lenne, mégis van három is.
2021. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:
23%

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólóval, 800-1M tényleg nem gazdag. Mi ennél kicsit többet keresünk ketten a férjemmel, és persze egy alap színvonalhoz tök jó, de messze nem luxus, előre lépni viszont nem igazán lehet belőle (ingatlanvásárlás előtt állunk, és kb minden este depresszív sírással telik, hogy mégis hogy és miből). Nekünk van gyerekünk, és azt látom, hogy ez az abszolút kényelmes, megnyugtató pénzmennyiség, aminél nem aggódok, hogy bármi van, meg fogjuk tudni oldani. Csak a lakhatás ne lenne gond, ugye.


Amúgy szerinted aki gazdag (mármint tényleg, nem csak középosztálybeli, mint pl mi is), az mind csalja a párját? Ez valami önnyugtatás a részedről, hogy igen, te csóró vagy, de legalább..? Biztosíthatlak róla, hogy akármilyen gazdag is az ember, ugyanúgy emberből van, ugyanolyan vágyakkal, mint a szegényebb, csak több lehetőséggel. Ha biztos családra, szerelemre vágyik, akkor nem fog minden másnap modellekkel félrelépni, akármilyen is az anyagi helyzete. Ez igaz a szegényre is (megjegyzem, engem eddig egyetlen pasim csalt meg életem során, és hiszed vagy sem, az éhbérért dolgozó egyszerű melós volt az, aki hónap végén számolgatta, hogy belefér-e az üveg víz a randinkba vagy sem).

2021. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 A kérdező kommentje:

Amúgy hiába keres valaki sokat, ha az igényei is nagyok.


A nővérem pl. jól keres, és az igényeit mindig visszafogta. Így lett végül 2 tehermentes lakása, 45 és 60 m2-esek, egyik Budapesten a másik külföldön és 37 éves.


Én nekem pedig saját lakásom van, de nincs meg az 500 nettó.


Tehát nem tudok utazgatni, 'rákölteni', csak alap szórakozás jön ki belőle.


De nem is vágyom olyan sokra, persze biztos vannak gyönyörű helyek, de sokszor kiszínezzük ezeket és minden ami kell megtalálható elérhető távolságban is, 1/100-ad annyiért...

2021. júl. 20. 13:06
 50/109 anonim ***** válasza:
4%

Nettó 500-at azért igazán illene már megkeresnie egy férfinak 2021-ben. Ez ne legyen már olyan hűde nagy elvárás.


Nyilván Budapestről beszélek. Vidéken nem tudom mi a helyzet.

2021. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!