Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik családot szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik családot szeretnétek 27-36 év közöttiek: miért nem adtok esélyt egy férfinak 500 nettó alatt? Tényleg nem lehet belőle jó apa mert nem keres jól? Nem lehet, hogy ketten jobban megoszlanának a költségek is? Csak nettó 500 felett férfi valaki?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 11:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a sületlenséget, hogy nettó 500 alatt nem férfi a férfi. Az ismerettségi köröm jelentős része a kérdésben szereplő korú és tudomásom szerint egyikük fizetése sem éri el a nettó 500-at. Ennek ellenére házasságban élnek, sokaknál már úton is van az első, vagy második gyerek.
2021. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 anonim ***** válasza:
93%
neked nem azert nem adnak eselyt, mert nem keresel netto 500-at, hanem mert egy nyomorek eletkeptelen luzer provokator vagy.
2021. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni válaszolók és kérdezők milyen párhuzamos univerzumban élnek?

Még a diplomás ismerőseim sem igen keresnek 500-at. Akikről tudom, hogy 500-uk van a környezetemből, ők mind ex-fegyveresek, így nyugdíj + őrmeló keverékéből jön be nekik ennyi.

Az ilyen "Én dijákmelóvaj keresek 600-at mert én Ájtíspogromozós vagyok. Béla 12 éves. Bivalybaxnádalsóról." válaszokon csak röhögök.

2021. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és helyrajz! Budai elit környéken még kevés is az 500, de az ország jelentős részén ez NAGYON JÓ fizu. Borsodban meg tiéd a falu összes nője, férfija és kutyája IS, ha dugni akarsz.
2021. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/109 anonim ***** válasza:
90%

Most félretéve, hogy a férjem valóban többet keres, szinte biztos vagyok benne, hogy nem ez az oka az elutasításoknak. Ránézésre azért nem lehet megmondani az emberről, hogy mekkora a fizetése, és ha eleve esélyt sem kapsz, akkor kétlem, hogy erről lenne szó.

Amúgy a munkahelyemen kb tisztában vagyok vele, hogy nagyjából milyenek a fizetések, és bőven van családja azoknak is, akik 300 körül keresnek (a diákokon kívül nálunk nem nagyon keresnek kevesebbet ennél), szóval ez biztos nem lehet akadálya a dolognak. És Budapestről beszélek, ahol azért az életköltségek jelentősen magasabbak, mint mondjuk Nyíregyházán.

2021. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy manapság csak a minimálbér kb. dupláját jeresők kötnek házasságot.
2021. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 anonim ***** válasza:
94%

Nem nőként, de...


Egyedül a gyakorikérdéseken fordulnak elő ilyen okosságok, hogy "há' more a havi néccáz nettó az kevís", "öööeeem én ájtí menedzser vagyok és kétmilliós órabérem van, szóval ez se olyan sok ám"


Egyrészt seems legit, másrészt az a pár ember aki tényleg ennyit keres az már bőven a felső tízezer tagja, harmadrészt pedig szándékosan félrevezetik a többi embert, hogy azok rosszul érezzék magukat és olyanok legyenek, mint a kérdező.

2021. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:
41%

17

Netto 500 az nem felsotizezer!

Netto 5 M esetleg.... a ferjem es en ketten keresünk 800-1.2 M korul. Ezt én középosztalynak érzem.

2021. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
13%

Lehetsz férfi! Csak a legtöbb nő, aki családot szeretne, annak nem te vagy az embere. Biztos jó apa lennél, de szeretetből nem lehet jól lakni, szetetből nem lesznek megtankolva az autók, kifizetve a számlák!

Egyébként pedig, amikor a nő elmegy szülni, akkor a férfinak kell elegendő pénzt keresnie, mivel a gyed összege semmire sem elég! Nettó 500 is épp csak az alsó határ!

2021. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 anonim ***** válasza:
11%
Felesleges volt kiírnod a kérdést, mert itt gy-kn nem számít a nőknek a fizetés.😀 A valóság meg, inkább hagyjuk.... Itt állítólag hajléktalan is lehetsz akkor is lehetne nőd.🤣
2021. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!