Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik családot szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik családot szeretnétek 27-36 év közöttiek: miért nem adtok esélyt egy férfinak 500 nettó alatt? Tényleg nem lehet belőle jó apa mert nem keres jól? Nem lehet, hogy ketten jobban megoszlanának a költségek is? Csak nettó 500 felett férfi valaki?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 11:23
 51/109 anonim ***** válasza:
100%

50.


Ezt közöld a munkáltatókkal is akik szeretik rabszolgaként kezelni a régiónkban élő embereket. Kizárólag ezért jönnek ide, mert itt nem német munkás van akinek normális fizetést kell adni, hanem a kizsákmányolt magyarok, szlovákok, románok, lengyelek akiknek ötödannyit fizetnek, azt is csak nagy morogva és emelés esetén automatikusan egy leépítéssel, hogy "nehogy többet kelljen fizetni összességében, mint előtte".

2021. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, vidéken a nettó 200-nak is örülnek. Sajnos ilyen szakadék van vidék és Budapest között. És én most tényleg vidékről beszélek, teszem azt Szabolcs, Borsod megye.
2021. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 A kérdező kommentje:

50-es: egyetértek, elég röhejes, hogy a 300ért is vért kell izzadni és budapestről beszélek.


Én multinál nyilván többet keresnék de nem bírom a közeget. Nyomatják a szivárvány propagandát, pedig ott lehet 'nyaldosnám' a nettó 500-at de nem akarok részese lenni a LGBTQI mozgalomnak...

2021. júl. 20. 13:16
 54/109 A kérdező kommentje:

52-es nehogy azt hidd, hogy budapesten sokkal jobb a helyzet ha magyar a cég.


A külföldi cégek valóban emelnek a magyar cégek nem.

2021. júl. 20. 13:18
 55/109 anonim ***** válasza:
93%

Tehat akkor azert nem mesz multihoz, mert ott el kell fogadni a nyiltan melegeket, majd sír a szád, hogy szarul keresel, es elkerulnek a Nők! Taps!!!👏👏👏

Hülyével senki sem áll össze. Kepzelem azt a beszelgetest a paroddal.


"Hát szivem, tudom, hogy szeretnél gyereket, de nem tudom megkeresni rá a minimális netto 500at, mert utálom a b*zikat, es nem tudnék velük egy helyen dolgozni"

2021. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim ***** válasza:
100%
P.S. én egy olyan helyen dolgozom, ahol maximalisan elfogadott a dolog. Az alkalmazottak pedig meg vannak fizetve normalisan! Mert egy halado szellemü cég, sokkal jobban fizet, es sokkal jobban megbecsuli az alkalmazottait.
2021. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 A kérdező kommentje:

Ez nyílt propaganda ... senkinek semmi baja a melegekkel!!!!



De ha minden nap erről ír a cég és nyomja le a torkodon az igenis zavaró ...

2021. júl. 20. 18:22
 58/109 anonim ***** válasza:
100%

57

Engem simán nem érdekel.... ahogy az sem, hogy van gender mosdó, gender oltozo....

2021. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 anonim ***** válasza:
100%
Viszont, ezért nem menni halado szellemu muktihiz dolgoznijobb pénzért, aztán sirni, hogy nincs Nő, az nekem vicces...
2021. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 anonim ***** válasza:
84%

43-as vagyok.

Márpedig diplomával egy multinál lehet csak alaptőke nélkül viszonylag hamar magasabb összegre(esetedben pl 500 felett)szert tenni,nőként is.

Tapasztalatból beszélek.

Az pedig,hogy nyomatják az LMBTQ-t..igen,lehet,hogy így van.

Viszont az egészen elképesztő,hogy valaki csak azért nem megy multiba dolgozni :) Alapvető dolog mindenkit elfogadni.

34N

2021. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!