Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idehaza is egyre többen lesznek a Me too áldozatai?

Figyelt kérdés
Elég durva, hogy emberek karrierjét lehet tönkretenni az ilyen megvádolásokkal még mielőtt bizonyítást nyerne annak valóság alapja, Az USA-ban legalábbis így megy. Johhny Depp színész karrierjének is véget vetettek ezzel. Ő is a "cancel culture" áldozata lett. Idehaza tudtok hasonló esetekről? A nők most már bármikor elővehetik ezt a fegyvert és bárkit megvádolhatnak következmények nélkül? Hol van az ártatlanság vélelme az ilyen esetekben?

2021. júl. 16. 10:01
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
67%

28: és az tényleg nagyobb probléma a folyamatos zaklatásoknál meg erőszakolásoknál, hogy nem tudsz minden nőt leszólítani. meg hogy az Agyjátszós Annák nem jutnak olyan párkapcsolathoz, amilyet akarnak.


Amúgy ezt a "manapság hetero férfinek lenni olyan nehéz" sumát annyira utálom. Akkor nehéz hetero férfinek lenni, ha tahó vagy. Ha nem, akkor nem.

2021. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
16%
31: Pont nem. A normálisabb srácoknak nehezebb. Látod, hogy le lettem pontozva. Pedig csak leírtam, hogy lassan rá sem merhetünk nézni egy nőre, merthát mit bámulom, ugye. De persze ha nem teszem, "papucs vagyok és ügyetlen, az olyan férfi nem kell". Sőt. Szóval van rajtam sapka vagy nincs, már teljesen mindegy.Egyből támadnak a válaszom alatt is, pedig megerőszakolást csak az ő agya vízionált a válaszba.
2021. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
93%

A nehézséget ebben az értelemben a "jaj, megvádolnak metoo-val" féle agymenésre értettem. Ha vki nem tahó módon közeledik, arra az esetek max. 1%-ában metooznak.

És azért normálisnak nem nevezném azt a férfit, aki szerint egy erőszaktétel bejelentésénél normális azzal kezdeni a kihallgatást, hogy miért vót rajta miniruha. Az nem normális, nem kedves, hanem egy hímsoviniszta p.cs, csak mondjuk nem a saját mellét verős hangos majom formában, hanem a magában puffogó agresszívkismalac formában. Attól még lehet vki botrány jellem férfiként, hogy félénk.

2021. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
33: Ebben egyetértünk :)
2021. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
64%
"A normálisabb srácoknak nehezebb." A normális srácok köszönik szépen, megvannak. Erről gondolom te mit sem tudsz.
2021. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
35: A lepontozásaid alapján te fele annyira sem, sajnos :/
2021. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Aranyos, okos, jóképű barátom van, aki szeret, és tisztel, úgyhogy de :(
2021. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
37: Ő egy normális srác. Elhiszem, de van rengeteg (többek közt jómagam), egyedül.
2021. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Ó szegény. Tuti a meetoo miatt vagy egyedül, mert a nők már megtehetik, hogy válogatnak..
2021. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
39: Ezt egy szóval sem mondtam.
2021. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!