Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több irányú szeretet áldozata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több irányú szeretet áldozata lettem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal a kérdéssel fordulok hozzátok,hogy van egy hölgy akivel 1 évig jártam (f22 l24) ezt követően volt egy 8 hónapos mosoly szünet ami alatt nem beszéltünk vagy találkoztunk. A lánynak volt ez idő alatt egy féléves (lelkileg) bántalmazó kapcsolata amiből szinte menekült vissza hozzám. Most hogy újra beszélünk és találkozgatunk és volt sex is meg minden leginkább se veled se nélküled állapotban, mert elmondása szerint neki most nem kell kapcsolat amit megértek. Közli velem a hölgy hogy ugyan szeret meg minden (ami igaz) van egy másik srác akivel kb 5 éve járt aki ugyan az a kaliber mint én (gondolkodás testalkat, világnézet) akit szintén szeret mert mi egy kategória vagyunk neki ahogy ő fogalmazott a normálissak. Ezzel kezdetben nem is volt gond majd nem sokkal később ismét közli, hogy amellett hogy neki nem kell kapcsolat minden féle társkeresőn fent van és találkozott egy sráccal aki így belépett mint 3.személy az általa0 szeretettek körébe. Szeretné ha barátok maradnánk és én sem veszíteném el mert ritka egy nő meg nem is vagyok egy Adonisz sem. Szerintetek mit kellene tennem? Engedjem el végre vagy küzdjek keményebben hogy kiemelkedjek a 3ak közül? És hiába mondom neki hogy választania kéne nem fog, nem akar szóval az nem opció. A normális válaszokat élőlre is köszönöm. Üdv.: Egy tanácstalan fiatal.

2021. márc. 2. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mintha egy pályázatra 3-an is jelentkezzetek és most izgulni kell, hogy te nyered el.
2021. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az addig még van a helyzetet értem de a teendőket nem tudom tovább
2021. márc. 2. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezdesz küzdeni, izmozni, azzal csak magadat alázod meg ebben a helyzetben, kinevetteted magad. A nő konkrétan tudatta veled, hogy a nem kell veled kapcsolat, barátnak akar, közben mással ismerkedik... elég egyértelmű. Ja, és csak azért ne maradj a barátja, hogy hátha meggondolja magát, és odaadja a punit. Nem fogja. Jobb, ha máshol keresgélsz, nagyobb eséllyel találsz magadnak így vkit.
2021. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy poliamór? Mindegy is. Neki ez így jó most. Nem vagy számára kapcsoaltra jó valamiért. Felszínes embereknék megesik, higy figyelmen kívül, vagy talonban tartják a számukra több mint alkalmas embereket.
2021. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a csaj csak birtokolni akar. Engedd el. Vak arra hogy megbecsüljön.
2021. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megbecsülni megbecsül nagyon is. Viszont akkor elkezdek én is keresni nem várok a csodára. Köszönöm
2021. márc. 2. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Keress bátran, mert ez nem hosszútávú dolog. Ugyanakkor ha szexelhetsz vele ne hagyd ki, több okból sem.
2021. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nőért ne küzdj. Ha veled akarna lenni, akkor veled lenne kapcsolatban. Valószínű felejteni akarja az előző kapcsolatát és csúnyán mondva elüti veled is az időt.

Sajnos egyik volt kolléganőm volt ilyen, mindig úgy ment haza, hogy közölte ő unatkozik otthon ezért áthív egy srácot. Volt neki így talonban 2-3. De soha egyiket sem szerette.

2021. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zárd ki az életedből! Voltam ebben a helyzetben én is. Jó vagy,de kapcsolatot nem akarok,de gyere át karacsonykor. Meg menjünk nyaralni..

Közben azért minden társkeresőn fent volt, meg randizgatott..

Végül egyik este elköszöntem és mindenhonnan tiltottam,sms hívás tiltva,ismeretlen számokat nem vettem fel. Fél évre rá tálaltam egy sokkal jobb csajt, pedig 123kiló vagyok,kopasz és csak 180centi..

Ázthittem a legjobb barátom,de csak manipulált erősen!

2021. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!