Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szegedi kettősgyilkosságról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szegedi kettősgyilkosságról nektek is egyből a gyk-s tárkeresési problémák kategória jutott eszetekbe? Lehetséges, hogy a jövőben több ilyen incel tragédia lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolom jópár hasonlóan elkeseredett ember lehet itt is.

Én is aggszűz vagyok (igaz nulla a libidóm szóval nem vetemednék ilyenre), de nagyon mélyen valahol nagyon nagyon mélyen picit át tudom érezni a helyzetét.


Adott egy sikeres (vagy sikerbe menekülő és attól társkeresési sikert remélő) diplomás fiatal, aki még jól is néz ki. Adott egy (gondolom baromira szexis és szép) diplomás, csinos értelmiségi lány, aki minden próbálkozás ellenére lesz@rja az ürgét, esélyt sem ad neki és a fickó nem tudja ezt feldolgozni pedig az egész életét arra tette fel, hogy vonzó, pénzes, diplomás, sikeres ember legyen, akire buknak a szép csajok aztán mégse lett így. És balszerencsére volt engedélye puskára, amit használt majd elkattant az agya és elmenekült a felelősségre vonástól (gondolta ő megtette amit jónak látott).


Hány meg hány ilyen elkeseredett szerencsére kérdés szintjén megmaradó megnyilvánulást lehet itt is olvasni...



2021. jún. 21. 22:49
 81/100 anonim ***** válasza:
100%
Az oviban ezeket most is tanítják, de ezeket egyébként is a szülőnek lenne a dolga. De hiába mondják az oviban, hogy a tolókocsis ember is szép ha otthon az anyja apja kineveti a sérülteket pl.
2021. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 A kérdező kommentje:

"Második körben pedig komplett társadalmi kampányt tolnék az empatikus értékrendek hirdetésére."


Ezt jelenleg is zajlik.

----

Nem tudom melyik országban élsz, de ebben a fasiszta, balkáni felszínes pöcegödörben 100 kiló felett kezdődik a férfi, 18 centi fölött van orgazmus és 180 alatt kertitörpe egy férfi míg nyugaton toleránsak a nők, mindenki megtalálja a párját, pénzért (ami a nyugati fizetéssel aprópénz) a legjobb nővel is el lehet menni lötyögni. Nálunk meg a prostik is válogatnak jobb esetben, rosszabb esetben meg bármikor kinyírhat a stricije egy bokorba rángatva.


Akik pedig öngyilkosságra buzdítanak azok szégyelljék magukat, sok szellemi toprongy kommentel itt úgy látom, akik emberileg egy nullák. És akkor én nekik próbálnék érvelni....

2021. jún. 23. 16:38
 83/100 anonim ***** válasza:
93%
Az én férjem 167 centi kb 55-60kg és a farka is csak 13 cm. Akkor hogy is van ez? Ja, és nem gazdag.
2021. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként, te az incel pajtásaiddal nagyon károgtatok a múltkor, hogy az a nő, akit megvernek és/vagy megerőszakolnak az megérdemli, mert hagyja magát vagy mert Chad a pasija, akkor miről is beszélünk? Ki a toprongy és miért?
2021. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem érted meg hogy ez nem oldana meg a problémát. Mert aki ennyire elborult hogy képes egy visszautasitas miatt megölni két embert és egy haldoklót megeroszakolni az egy kapcsolatban is bantalmazo lenne. Mert mi az hogy a budos kvja ennyit volt az anyjanal, biztos nem ott volt hanem megcsalja, és jól agyonveri.

Ugyanígy a prostival is. Mert sok prosti gyilkosság is. Némelyik elborult mondjuk beleszeret a prostiba és kinyirja.

2021. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező is tipikusan azon a férfiak közé tartozhat, aki csak akkor merne keménykedni egy másik pasassal ha lőfegyverrel rendelkezik..gyáva alak lehet. Csak a gyengébekkel merne kikezdeni.
2021. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom melyik országban élsz, de ebben a fasiszta, balkáni felszínes pöcegödörben.... "


EZ csak a te és hozzád hasonlók beteg fejében van így.

2021. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
100%

"míg nyugaton toleránsak a nők"


Akkor?

2021. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 A kérdező kommentje:
#88: Mi akkor...?
2021. jún. 23. 18:51
 90/100 anonim ***** válasza:
100%

89


Ha nyugaton toleránsak a nők, miért nem mész ki?

2021. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!