Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szegedi kettősgyilkosságról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szegedi kettősgyilkosságról nektek is egyből a gyk-s tárkeresési problémák kategória jutott eszetekbe? Lehetséges, hogy a jövőben több ilyen incel tragédia lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolom jópár hasonlóan elkeseredett ember lehet itt is.

Én is aggszűz vagyok (igaz nulla a libidóm szóval nem vetemednék ilyenre), de nagyon mélyen valahol nagyon nagyon mélyen picit át tudom érezni a helyzetét.


Adott egy sikeres (vagy sikerbe menekülő és attól társkeresési sikert remélő) diplomás fiatal, aki még jól is néz ki. Adott egy (gondolom baromira szexis és szép) diplomás, csinos értelmiségi lány, aki minden próbálkozás ellenére lesz@rja az ürgét, esélyt sem ad neki és a fickó nem tudja ezt feldolgozni pedig az egész életét arra tette fel, hogy vonzó, pénzes, diplomás, sikeres ember legyen, akire buknak a szép csajok aztán mégse lett így. És balszerencsére volt engedélye puskára, amit használt majd elkattant az agya és elmenekült a felelősségre vonástól (gondolta ő megtette amit jónak látott).


Hány meg hány ilyen elkeseredett szerencsére kérdés szintjén megmaradó megnyilvánulást lehet itt is olvasni...



2021. jún. 21. 22:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugatra.
2021. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy nyugatra. Sehova nem megy és semmit nem fog tenni. Csak a szája jár és az elvárásait akarja, amelyek szerinte jogosak.
2021. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:
100%
De nem megy nyugatra, mert ahhoz meg kéne mozdulnia és tenni valamit. Itt egyszerűbb siránkozni, hogy miért nem megy házhoz a tb által támogatott prosti.
2021. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
100%
Én továbbra sem ertem, miert kene eselyt adnom valakinek, aki nem tetszik. Te talán járnál ronda túlsúlyos nővel?
2021. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
93%
#94 ne próbálkozz, az értelmes kommentekre nem tud válaszolni. Az én 85os kommentemre sem reagált mert tudja hogy nincs igaza és nem tudja normális érvekkel megmagyarazni.
2021. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
100%

94


Az ilyen kérdéseket direkt kerülik, szerintem ezt meg se nyitották..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
100%
#96 jól teszik. Ebben példát vehetnénk róluk, és akkor nem generálódna itt meddő vita. A valaszadók legalább jól megmondták a magukét, és kb ennyi értelme van az ilyen kérdéseknek. Amíg itt asszisztál mindeni a gyökérségeikhez addig nekik megéri. Hisz ezért csinálják.
2021. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:
100%
Nyugaton toleránsabbak a nők? Miben? Ők elmennek minden jött-mentel randizni vagy hogy? Honnan szedted ezt? :D Kedves, neked nem azért nincs barátnőd mert csúnya vagy, hanem mert ilyen a felfogásod. Én sem mennék veled randizni, ha tudnám, hogy úgy véled a férfiaknak alanyi jogon jár a nő meg a dugás. Bocsi, hogy nem egy tárgy vagyok és nekem is vannak gondolataim/érzéseim :(
2021. jún. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
100%

"míg nyugaton toleránsak a nők"



Sok volt a polcukol, te latol :)



Nyugati nonel meg annyi eselyed sincs. Hany nyugati no - magyar ferfi part ismersz? Max. a 43-as labu NDK-s Ludmillaknal lett volna eselyed a '80-as evekben......



37F incel

2021. jún. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam az anya nyilatkozatát.

Párszor randiztok. - ergo meg volt az esélye. Nyilván már akkor is látott benne valami riasztot a csaj ha nem akart többet egy alapvetően amúgy helyes pasitol.

A barátja akart maradni, de túlságosan rámenős volt és a csaj letiltotta. - tehát zaklatta és nem értette hogy a nem az nem.

Aztan egy oltoponton találkoztak mindhárman és számon kérte a csajt hogy miért nem mondta neki hogy barátja van. - egy olyan embernek nem számolt be akinek semmi köze nincs hozzá.


Ennyiből is látszik hogy elborult elme. És ti még veditek. Ti se vagytok különbek.

2021. jún. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!