Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szegedi kettősgyilkosságról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szegedi kettősgyilkosságról nektek is egyből a gyk-s tárkeresési problémák kategória jutott eszetekbe? Lehetséges, hogy a jövőben több ilyen incel tragédia lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolom jópár hasonlóan elkeseredett ember lehet itt is.

Én is aggszűz vagyok (igaz nulla a libidóm szóval nem vetemednék ilyenre), de nagyon mélyen valahol nagyon nagyon mélyen picit át tudom érezni a helyzetét.


Adott egy sikeres (vagy sikerbe menekülő és attól társkeresési sikert remélő) diplomás fiatal, aki még jól is néz ki. Adott egy (gondolom baromira szexis és szép) diplomás, csinos értelmiségi lány, aki minden próbálkozás ellenére lesz@rja az ürgét, esélyt sem ad neki és a fickó nem tudja ezt feldolgozni pedig az egész életét arra tette fel, hogy vonzó, pénzes, diplomás, sikeres ember legyen, akire buknak a szép csajok aztán mégse lett így. És balszerencsére volt engedélye puskára, amit használt majd elkattant az agya és elmenekült a felelősségre vonástól (gondolta ő megtette amit jónak látott).


Hány meg hány ilyen elkeseredett szerencsére kérdés szintjén megmaradó megnyilvánulást lehet itt is olvasni...



2021. jún. 21. 22:49
 21/100 anonim ***** válasza:
84%

Őszinte leszek, engem nem zavarna, ha a sok incel, ezen felbuzdulva követné a példáját, de 2 feltétellel!


- Ne lőfegyverrel! Mert rengeteget ártanak a hazai fegyveres sportolóknak.

- Magukkal kezdjék!

2021. jún. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 anonim ***** válasza:
97%
Látásból ismertem, a csávó ránézésre sem volt normális.
2021. jún. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 anonim ***** válasza:
95%
Tehát akkor ha megkíván egy férfi...., akkor akaratom ellenére vele kéne lennem?
2021. jún. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom nem véletlen, hogy a nő esélyt sem akart neki adni. 🤷‍♀️
2021. jún. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 anonim ***** válasza:
94%

20-as


"Nos, a csajozásban is ezt nyomják, hogy éld az életed, legyen hobbid, tegyél meg magadért mindent (ezekkel már önmagában termeled a GDP-t és fizeted az adót, a társadalom hasznos tagja vagy), aztán hátha egyszer valakinek te is tetszeni fogsz."


Ha mindezek ellenére agyilag nincs rendben nálad valami( pl. Ez a Szegedi gyilkos vagy Elliot Rodger akinek amúgy mindene megvolt csak ép esze nem és ezért kerülték a nők), agresszív vagy csak leli rólad hogy lenézed a női nemet akkor se indulsz több eséllyel.

Jó, hogy a modern világnak köszönhető ezek már nem kapnak nőt..



És felejtsük el azt a hülyeséget hogy ez incel gyilkosság volt, mert nem! Csak egy agyilag rokkant ember ámokfutása. Nehogy ezen felbozduljatok és ti is hasonló gondolatmenetet kövessetek.

Bár szívből remélem, hogy az itteni kommentek/kérdések alapján a hatóságok már felfigyeltek egyes emberekre!

2021. jún. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 anonim ***** válasza:
90%

Úristen, kérdező, te ugyanolyan elmebeteg vagy, mint ez a gennyláda. Nem szoktam ilyet írni, de jó, hogy megölte magát, mert kapott volna pár évet a sitten, aztán ment volna vissza szépen a társadalomba újabb nőket megölni.

A nő nem tárgy, ami jár! Egyetlen nőnek sem kötelessége egyetlen kicseszett esélyt sem adni egyetlen álló pcsű idiótának csak azért, mert megkívánta! Érted?! Semmi, de semmi ilyen kötelessége nincs!!! NINCS! A nő azzal fog elmenni randizni, akivel KÖLCSÖNÖSEN akarják! Ha valakivel egyetlen nő sem akar elmenni, az nézzen magába, mégis mi a büdös fene baja van, amiért kerülik.

Rohadtul legyen már elég a hozzátok hasonlókból, akik azt hiszik, csak mert hímvessző van a lábatok között, azt hiszik, minden nőnek kötelessége ugrálni rajta.

2021. jún. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:
100%
26. Ezután valszeg tényleges életfogytot kapott volna, ha nem öli meg magát.
2021. jún. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 anonim ***** válasza:
96%
26 Magyarországon az életfogy 25 év, jó magaviselet esetén kevesebb. Ha fideszes vagy akkor meg nem kapsz ilyet. Lásd: lúgos orvos
2021. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 anonim ***** válasza:
100%

Azóta jelentek meg olyan hírek, hogy csak 2 hete volt meg a fegyvertartási engedélye (kb direkt ezért szerezte). Illetve kb 3 hete bérelt egy lakást a házban ahol a nő lakott a párjával ,hogy kémkedhessen utánuk.

Szerintem nem kicsit beteg.

2021. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 anonim ***** válasza:
100%
Igazából simán nem normális mert normális ember ilyet elutasítás miatt sem csinál.
2021. jún. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!