Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szegedi kettősgyilkosságról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szegedi kettősgyilkosságról nektek is egyből a gyk-s tárkeresési problémák kategória jutott eszetekbe? Lehetséges, hogy a jövőben több ilyen incel tragédia lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolom jópár hasonlóan elkeseredett ember lehet itt is.

Én is aggszűz vagyok (igaz nulla a libidóm szóval nem vetemednék ilyenre), de nagyon mélyen valahol nagyon nagyon mélyen picit át tudom érezni a helyzetét.


Adott egy sikeres (vagy sikerbe menekülő és attól társkeresési sikert remélő) diplomás fiatal, aki még jól is néz ki. Adott egy (gondolom baromira szexis és szép) diplomás, csinos értelmiségi lány, aki minden próbálkozás ellenére lesz@rja az ürgét, esélyt sem ad neki és a fickó nem tudja ezt feldolgozni pedig az egész életét arra tette fel, hogy vonzó, pénzes, diplomás, sikeres ember legyen, akire buknak a szép csajok aztán mégse lett így. És balszerencsére volt engedélye puskára, amit használt majd elkattant az agya és elmenekült a felelősségre vonástól (gondolta ő megtette amit jónak látott).


Hány meg hány ilyen elkeseredett szerencsére kérdés szintjén megmaradó megnyilvánulást lehet itt is olvasni...



2021. jún. 21. 22:49
 51/100 anonim ***** válasza:
100%
50 Nem hiszem, hogy én járatnám le a vadászokat. Talán arról nem én tehetek, ha az újságok téves tájékoztatástvadnak ki. Én abból indultam ki, hogy az történt, amit leírtak.
2021. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 anonim ***** válasza:
100%
És ha vadászpuska volt? Akkor sem a vadászokat járatják le. Nemrég vette, direkt arra célra, hogy gyilkojon. Ha leszúrta volna őket, akkor sem hentesek, szakácsok a hibásak.
2021. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, pár embernek nagyon jól sikerült kiragadnia a lényeget. Chad, vadászpuska... rohadtul mindegy szerintem mivel tette, amit tett.
2021. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen puskát azért vesz az ember, hogy gyilkoljon.
2021. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
93%

Akik azzal jönnek, hogy "esélyt sem adott" a csaj, felfogják, hogy amúgy még párja is volt (nem mintha muszáj lett volna bármi is, ha nem lett volna párja)?!


Egyébként volt pár hasonló kis sajtszagú incel rajongóm nekem is, és 8 éve van már párom, elképzelem, hogy akár velünk is történhetett volna... Remélem ott döglik meg mindegyik, ahol van, ha akár eszébe is jut ilyesmi.

2021. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy zaklatóm....éveken at követett, nem szállt le rólam. Rettegtem, folyamatosan. Ahogy te írod, "sajtszagu incel rajongo" - nekem simán nem jött be. Teljesen mindegy, miért nem! Az eroszakosság meg még annyira sem jön be...


Szerencsére lett egy párom aki azóta a férjem, es megvédett. Nekem az volt a "szerencsém", hogy megprobalt megeroszakolni, kvázi "vér folyt" es igy bortonbe kerult...na ott szépen megtörték.

Egyszerüen nem tudom elhinni, hogy halál komolyan szimpatizálsz ezzel a mocsok féreggel, aki kivégzett 2 fiatalt, akik előtt ott volt az egész élet.😥 hogy komolyan ott tartunk lassan, hogy a Nőnek szabad akarata sem lehet már párválasztásban. Pontosan ezért nem regelnék amugy társkeresőre sem, ha szingli lennék...

2021. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:
92%

"akire buknak a szép csajok "


És ezek a férgek ki vannak akadva, ha a szép csajok meg a jó pasikra buknak.

2021. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom honnan jön az az elképzelés hogy ha esélyt adnak a nők az erőszakra hajlamos férfiaknak, akkor azokból csak úgy kiveszik ez a hajlam, hiszen a barátnőszerzés az egyetlen gondjuk az életben.


Ez baromira nincs így, és veszélyes ezt terjeszteni. Egy egészséges férfi nem lesz pinamegvonástól egy erőszakos gyilkos állat. Ha egy férfiban megvan a hajlam az erőszakra, de sikerül barátnőt szerezni, akkor egy idő után a barátnőn fogja kiélni magát. Mert spoiler: akkor is lehetsz frusztrált, elégedetlen és dühös, ha van társad.

Amikor meg panaszkodik a nő, hogy bántotta a párja, akkor jönnek az okosok, akik megmondják, hogy "jaaaj hát miért pont őt választottad??bezzeg ÉN nem tennék ilyet, ha lenne barátnőm"

2021. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
100%

Csak én olvastam félre? Nekem úgy rémlik, hogy az első hírek arról szóltak, hogy a gyilkos az áldozat exe volt.

Vagyis az egész incel cirkusz, amit a kérdező gerjesztett, teljesen felesleges. A nő jóval több esélyt adott, mint kellett volna. Az eset pedig ékes példája annak, hogy miért kell az ilyeneket messzire kerülni. Ahogy már írta valaki: az ilyen elmebeteg akkor is elmebeteg lesz, ha van nője.

2021. jún. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol azt írják az exe volt van ahol azt hogy plátói szerelme.
2021. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!