Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szórakozni akarsz nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szórakozni akarsz nőkkel, vagy szimplán csak hülyíteni őket, vagy megismerni milyenek (felszínesen), akkor elég ha egy kamujópasis jól felépített facebookot létrehozol és maguktól fognak írni?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert két éve csináltam egy ilyet, még ma is működik. Feltöltöttem 4-5 kamu képet egy szépfiúról, de olyanról ami nem feltűnő, hogy kamu, vagy modell, hanem az a szívtipró szomszéd srác kategória. Bejelölsz random 1000 nőt, abból 6-700 garantáltan visszaigazol, bizonyítani is tudom. Plusz minden 3. ír is, hogy honnan ismerjük egymást, meg volna e kedvem ismerkedni. Eddig átlag pasiként azt hittem halott a facebook, 10 ből 1 random nő ha visszaigazolt, ha ráírtam, sosem válaszolt egy sem. Itt meg tök maguktól írnak. Plusz badoon csináltam vele profilt is, 1 hónap alatt 246 egyezés, úgy hogy napi 1 órát voltam fennt max vele és max napi 20 nőt húztam jobbra. És tényleg az van, hogy maguktól írnak a nők random, hogy honnan ismerjük egymást, van e kedvem ismerkedni, stb. Sőt, minap még egy csinos nő állást is ajánlott csak úgy random (persze lehet, h kamu, de mutatom is alább). Ennyire egyszerűek a nők mint egy ék, ha helyes vagy, lubickolsz a p.ncikban? Ha átlagos vagy, akkor vért kell izzadnod, hogy egy nő rád nézzen, ha ronda, azt inkább nem is mondom...


[link]


2021. jún. 18. 17:48
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
67%
#50: Közben gondolj arra, a fb-on a csajok fele olyan filterezett képpel van fent, hogy az anyja nem ismeri fel. 😂 De most jól feltuningoltad az egóját, hogy egy igazi álompasi is kezdeményezett. 😂
2021. jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
Én utoljára kb. 13-14 éves korom körül szórakoztam ilyesmivel, szóval ha nem az adott korosztályhoz tartozol, akkor vannak bajok fejben...
2021. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nem értem a kérdést. A linkelt képe egy spamelős ajánlat, amivel a lúzer embereket akarnak becserkészni. Ez nem normális állásajnálat. Az messze nem ilyen. Ez inkább valami piramisos dolog.
2021. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
Figyú, a link alapján itt inkább veled szórakoznak :D
2021. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!