Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés elején, ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején, ha a pasi azt mondja hogy nagyon elfoglalt és nem ért rá írni, azt ti elhiszitek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Én sosem hiszem el, 5 perce se legyen valakinek hogy legalább egy mondatot ne írjon napokig? Vagy csak én vagyok ilyen szigorú?
2021. máj. 31. 01:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Én is szkeptikus lennék a helyedben. Nem igaz hogy napokig nem volt egy szabad perce írni legalább. Manapság már a wc-re is telefonnal megyünk. Szóval legalább ha 2-3óránként is de vissza tudna írni neked. Ez egy nagyon hülye kifogás. Vagy mással is randizgat közben vagy te csak egy opció vagy amit jegelt mert azt hitte összejön egy másik.
2021. máj. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Utáltam én is mindig ezt a dumát. Volt hogy ilyen válasz jött vissza: "Azt se tudod mit csináltam hétvégén." Nem akartam írni, hogy biztos randiztál csak nem jött össze a bringa :)) Nálam a pasi ekkor már kuka, nem tud érdekelni.
2021. máj. 31. 01:53
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen nincs. Én is nagyon elfoglalt vagyok, de amikor érdekelt valaki, akkor is irkáltam neki, amikor 2-3 órát aludtam csak emiatt. Az első jól látja a helyzetet, és te is, kérdező. Jobbat érdemelsz te ennél.
2021. máj. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Valóban írna ha érdekelnéd.
2021. máj. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Amig egy nőnél oké h 2-3 naponta irjon 2 szót és még ő hisztikézik h unalmas a férfi..addig nagyonis rendben van sztem. Vagy tényleg elfoglalt, vagy érdektelen vagy számára vagy tiszta játszma
2021. máj. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én azért szerettem volna vele kommunikálni normálisan. Múlt hétfőtől péntekig eltűnt, pénteken írt egy üzit, majd vasárnapig megint kussban volt. Nálam ez nem így működik.... Tegnap este meg rám ír, hogy találkozzunk ma. Mondom találkozz, de biztos hogy nem velem. Nekem az ilyen viselkedés nem szimpatikus.
2021. máj. 31. 08:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes. :3

Amúgy én vissza szoktam írni 😏

2021. máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ő nem ér rá mert elfoglalt, de én dobjak el mindent hogy ma találkozhassunk, na álmodjon szebbet, főleg hogy vizsgaidőszak van.
2021. máj. 31. 08:14
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen elfoglaltság nincs. Csak szimplán nem érdekled igazán, ennyi.

Nekem is van, hogy annyira elfoglalt vagyok, hogy egy reggeli, vagy délelőtti üzenetre csak órák múlva, esetleg este tudok válaszolni, de jellemzően néhány órán belül azért lehet.

Nem érdekled, pontosabban hátul vagy a prio-listán, vannak nálad sokkal fontosabbak az életében (dolgok, emberek...).

Engedd el, és keress olyat, aki megbecsül.

2021. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Férfi vagyok de én is azt mondom hogy a világ kamuja ha valakinek több napja nincs ideje visszaírni (egyetemem ellett vállalkozom, tudom mi a szűkös időbeosztás mégis tudok kommunikálni azzal aki érdekel napi pár percet mninimum)
2021. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!