Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés elején, ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején, ha a pasi azt mondja hogy nagyon elfoglalt és nem ért rá írni, azt ti elhiszitek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Én sosem hiszem el, 5 perce se legyen valakinek hogy legalább egy mondatot ne írjon napokig? Vagy csak én vagyok ilyen szigorú?
2021. máj. 31. 01:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, én is így vagyok ezzel, kizárt ... KIZÁRT hogy ne legyen akár egy perce nem kell több, hogy írjon, hogy hello ma elfoglalt leszek mert kidolgozom a belem, és csak holnap tudok írni.... ezt még el is hinném, de amikor ennyi sincs sőt még visszaszól, hogy ő mennyire elfoglalt... akkor hagyjuk is .... nem akarok sokadik jelölt lenni és manapság ott van mindenki kezében a telefon , ha komolyan gondolná az ismerkedést akkor lenne egy perce.... Akkor szoktam max elnézni , ha nincs más akivel épp beszélnék, bár akkor is tudom hogy ez kb kuka....
2021. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Visszakérdeztem, hogy ha én csinálnék így, hogy maradna lelkes, és hogy lenne bizalma felém? Ez volt a válasz: "Bízni? Nem is ismersz. Abban bízni lehet, akivel találkoztunk, kicsit ismerünk legalább. Azt sem tudod, mit csináltam hétvégén…" Cuki :)
2021. máj. 31. 11:57
 13/13 anonim ***** válasza:
Még magamnak se hinném el, hogy majd egy hét alatt nem volt időm írni... :D
2021. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!