Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta majd ír mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta majd ír mert elfoglalt de nem írt pedig fent van, ilyenkor mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Szóval beszélgetek egy lánnyal, azt mondta kedvel és én is őt. Szóval az alapja meglenne mindennek viszont nem ír egy jó ideje, 2-3 napja vagyis ír de csak ha én írok neki és gondolom csak azért mert nem akar goromba lenni és válaszol de mondta most nincs ideje. Én ezt megértem de sokszor online meg minden szóval nem tudom. Túl optimista ember vagyok és hiszek neki, hogy tényleg nincs ideje de néha felnéz (ami nem egyenlő mondjuk egy beszélgetéssel mert lehet nincs ideje irkálni stb.)

De benne van az is, hogy azért nem ír mert nem akar és tudna mint pl amikor írok 10 percen belül válaszol. És értelmes és válaszol normálisan, kérdez szóval mindden arra utal kölcsönös és szimpatikus nekem és elvileg kölcsönösen is de nem látok a fejében ezt nem tudhatom.

Kicsit olyan érzésem van, hogy ha nincs más akkor beszélget velem és csak akkor kellek mikor nincs más, mert ha van bármi más dolga akkor engem otthagy. Ami logikus nekem is ha van dolgom akkor azt csinálom de nem egész nap. Értitek... Tehát nem ér rá mert pl. házija van. De nem egész nap értitek. Igaziból nem tudom mit akarok, csak kiírni magamból mert nyomaszt.

Végre alakul valami és valahogy tönkremegy akaratomon kívül. Már nem írogatok neki, ha ő írni fog akkor ír és tovább halad a beszélgetés ha nem akkor ennyi. Írtam eleget és elégszer ez már nem rajtam múlik.

Szerintetek mi lehet itt a háttérben? Igazat mondd vagy csak lerázás? Esetleg veletek is volt hasonló? Tapasztalatok?



2019. okt. 4. 20:31
 1/7 October15 ***** válasza:
65%

Ha egyszer nem ér rá akkor nem ér rá. Nem mellékesen a dolgokban ami miatt nem ér rá el is lehet ám fáradni ami ugye szintén nem eredményez beszélgetést. Az meg hogy fentvan annyit tesz, hogy wifi közelben van a mobilja. :D


Amúgy nem tök m1, hogy nem ér rá vagy csak huszadlagos vagy? Az eredmény ugyanaz. Ha akar ír ha akar nem nagyon nem tudsz vele mit kezdeni meg nem is igazán kell vele mit kezdeni.

2019. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze ez így van, csak amikor nincs kimondva, lezárva a dolog akkor emészt engem és ezen kattogok. Ha azt mondaná le van zárva, ő már nem szívesen beszél velem, megutált, megunt bármi akkor ennyi és kész, nem reménykedek meg nem várom az üzenetét.

Szimplán ennyi

2019. okt. 4. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Vannak neki előbbre való dolgai (fiúi?) mint Te. Békülj meg ezzel.

Ffi.

2019. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy vannak-e elvileg nincsenek azt mondta. De persze biztosra nem tudhatom. Az a baj minden arra mutat, hogy igazat mond csak egyszerűen nem tükrözik a tettei amit mondanak, nagyon szeret velem beszélgetni meg minden még sem beszélgetünk szóval fura...
2019. okt. 4. 21:21
 5/7 October15 ***** válasza:
75%

Ugyan kérlek.. :D Ez lófsz. Kaptam én már olyat hasonló beállítottságú csajtól [úgy hogy szerencsére én csak barátként foglalkoztam vele] 5 hónap után betolt egy olyat, hogy "neki nincsenek fiú barátai" én meg pislogtam mint hal a szatyorba, hogy okay akkor most magamat vagy téged b*sszalak pofán? :D A megfejtése amúgy az volt arra, hogy akkor én pontosan mi is vagyok, hogy "valaki akivel néha beszélget"... a naponta laza 3+ óra azért nem néha és lehet én nem mondanék el ilyen-olyan dolgokat valakinek aki nem a barátom. :D

Nem hiszem hogy ennyire szadista / érzéketlen kretén lenne mert amúgy egy rendes csaj. Szimplán rohadtul mások a prioritásai / fogalmai neki 17-18 évesen mint nekem 27-28 évesen. :D Meg amúgy is én szeretek szórakozni "törött játékokkal" nincs jogom csodállkozni ha nem működnek. :D

2019. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Pontosan ugyanígy jártam egy sráccal, csak ő mellette még a pasim is volt. Tudtam hogy elfoglalt, a szülei nagyon erőltetik a tanulást mert előre hozott érettségiket tesz, plusz erős suliba is jár. Mindig megkaptam ugyanazt a kifogást,hogy tanulnia kell. Mivel egy pár voltunk, találkozgattunk is, de azt is nehézkesen miatta. Neki eleve a hétköznapok off-osak voltak a tanulás miatt, még a péntek is. Hétvégén is max egy fél napot ért rá mert egyébként meg tanulnia kellett. Eleinte ezt még elviseltem mert személyesen jól éreztük magunkat, hétköznap meg neten tartottuk a kapcsolatot. Aztán viszont megváltozott. Az utsó három hétben szószerint bármit írhattam neki, de nem válaszolt (pedig látta). Egyértelmű volt, hogy már nem érdeklem, eltűnt magyarázat nélkül. Aztán eldöntöttem hogy szakítok vele cseten, mert találkozót már lehetetlen volt összehozni. Ráírtam megint de akkor se válaszolt. Gondoltam ha ő nem képes válaszolni és beszélgetni velem, akkor nem is érdemli meg hogy kimondjam a szakítást vagyis azt hogy dobom őt. Úgyis egyértelmű volt. Lehet azt gondolta ő dob engem :D Kikövetett instán (amit a világ legmegmagyarázhatatlanabb és leggyerekesebb dolgának tartok) így hát folytattam a játékat.

mindegyis a lényeg hogy nem lett jó a vége, s csak rajta múlt. Ha olyan a kapcsolatunk mint a kezdetekben akkor nem akarok szakítani. nem tudom mi baja lett, de tuti nem az, hogy nem volt rám ideje.

Ha az embernek fontos valami, akkor arra bárhogyan és bárikor tud időt szánni. Ez rá nem volt igaz.

Nem azt mondom hogy nálad is ez lesz a helyzet, de minden jel arra utal hogy nem annyira érdekled. Ne ölj bele túl sok reményt. Próbálkozz még max 1-2 hetet aztán ha nem változik semmi vagy romlik a helyzet akkor hagyd a fenébe.

16/L

Remélem tudtam segíteni :)

2019. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó ez nagyon hasznos volt és sajnállak, hogy ezt kellett átélnek :(
2019. okt. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!