Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn megéri újra írni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn megéri újra írni, vagy ciki ?

Figyelt kérdés

Kezdeményeztem egy beszélgetést férfival, akivel kölcsönös vonzódást jeleztünk Társkeresőn.

Jól elbeszélgettünk, aztán dolgozni ment. Azóta még nem irt.


Ha nem jelez akkor érdemes ujra rá írni , vagy lehet nem érdeklem?


L/22



2021. máj. 24. 21:27
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
29%
Akkor b-szik ràd, szó szerint. Màrh màssal.
2021. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem várj 2-3 napot, ha addig nem írt vissza az nem feltétlen jelenti azt, hogy nem érdekled, egyszerűen csak elfelejtett visszaírni, vagy ilyesmi. Ne vedd ezt sértésnek, de a lányokra (illetve nőkre) jobban jellemző az, hogy egyik pillanatról a másikra nem írnak vissza a másik félnek. Persze nekünk is meg vannak a saját hibáink, ne érts félre. Egyébként írhatsz neki újból, szerintem nem ciki. Lehet, hogy azért nem írt vissza, mert mondjuk elsablonosodott a párbeszéd, ilyenkor érdemes némi tüzet csiholnod belé (mármint a chatelésbe).


20/F

2021. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Írj újra. Nem vesztesz semmit
2021. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Van más aki hagyja hogy megba...a!
2021. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
#2 ezt arra alapozod hogy mikor pasizol, náluk nem tapasztalod annyira hogy nem írnának vissza? :)
2021. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

#5 <- #2


Mondtam, hogy senkit nem szeretnék ezzel megsérteni, egyszerűen csak úgy tapasztalom, hogy a lányok hamarabb ghostingolnak. Ennyi. Az a baj, hogy megint a megsértődés szándékát érzem ahelyett, hogy esetleg véletlenül mégis megnéznék, hogy van-e valóságalapja a mondanivalómnak. Máskülönben nem próbálnál meg a smiley-val és a kéretlen személyeskedéseddel kést állítani a hátamba. Kérlek, ne kelljen azt gondolnom, hogy egy számodra ismeretlen ember véleményét magadra vetted, mert nagyon, de nagyon azt érzem...

2021. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekled írni fog magatól.
2021. máj. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Mármint elment dolgozni reggel és napközben nem írt? Ott van... elment dolgozni... lehet elfoglalt, hogy este se írt már érdekesebb, de lehet nem elfoglalt. Ellenben ha mondjuk másnap se ír , már megint érdekesebb.... de nem tudom miért esik le a gyűrű a lányok ujjáról ha írni kell, jól tud az esni a férfiaknak is , hogy a másik is tesz valamit .
2021. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!